• Край на мача!

90+4'
  • Жълт картон за Дюлгеров.

90+1'
  • При отбелязването на гола обаче, Каранга получи удар в коляното от страна на Емил Михайлов и няма да успее да доиграе мача. ЦСКА остава с девет човека на терена.

89'
  • ТРЕТИ ГОЛ ЗА ЦСКА! Фернандо Каранга бе изведен по отличен начин от Густаво Кулма в наказателното поле и останал сам срещу Михайлов, реализира второто си попадение в мача и трето за ЦСКА.

87'
  • Удар на Николай Бодуров след подаване от корнер, но изстрелът е неточен.

86'
  • Пламен Николов получава поредния жълт картон в мача.

85'
  • Александър Цветков получава жълт картон.

80'
  • Руи Педро е заменен от Гълъбов.

78'
  • ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Гостите от Варна се връщат в мача с гол на Иван Коконов. След дълго подаване към Кузма, Рубен Пинто игра с топката, но вместо да избие, я прати в краката на Коконов, който овладя и успя да стреля точно във вратата на ЦСКА. При подаването към Кузма останаха сериозни съмнения за засада.

77'
  • Божидар Чорбаджийски получава втори жълт картон в мача след удар с лакът.

75'
  • Лопес заменя Паланков.

74'
  • След разбъркване в наказателното поле на Черно море, топката попада в Десподов, който стреля по диагонала, но Михайлов отново спасява.

74'
  • Страхотен шанс за ЦСКА. След нова комбинация между Десподов и Каранга, последния стреля, но твърде неточно. При падането Каранга получи контузия на ръката.

71'
  • Удар на Густаво Кулма от малък ъгъл, но Емил Михайлов се справя и избива.

69'
  • Густаво Кулма заменя Арсенио.

66'
  • Жълт картон и за Чорбаджийски.

64'
  • Директен червен картон за Траян Траянов, който удари без топка Педро.

60'
  • Жълт картон за Руи Педро.

60'
  • Сериозни разправии между Руи Педро и Траян Траянов. Футболистът на Черно море извърши грубо нарушение срещу Педро, а футболистът на ЦСКА му потърси сметка. Траянов не му остана длъжен и го блъсна на терена.

60'
  • Страхотен шанс за Черно море. Марек Кузма добре финтира бранител на ЦСКА в наказателното поле и стреля с левия крак, но излезлият Китанов успява да спаси.

57'
  • Йосков отстъпва мястото си на Марек Кузма.

56'
  • Давид Симао заменя контузения Бумал.

55'
  • Петрус Бумал получава травма в десния глезен и по всичко личи, че няма да продължи мача.

54'
  • Ъглов удар за Черно море. След центрирането отбраната на ЦСКА се справя.

53'
  • Удар на Георги Илиев от фаул, който минава много високо над вратата.

51'
  • Георги Илиев заменя Борислав Балджийски за Черно море.

46'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първата част!

45+3'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ЦСКА! Този път асистентът за първото попадение Кирил Десподов сам вкара в мрежата на гостите. Нападателят засече по отличен начин центриране на Арсенио отляво и с глава прати топката зад голлинията. Преди да се озове във вратата, коженото кълбо се отби от напречната греда.

45+1'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! Фернандо Каранга дава преднина на домакините с първия си гол за "червените"! Руи Педро намери отлично Десподов отдясно, който с едно докосване подаде към нахлулия в наказателното поле Каранга. Той овладя и след като премина през бранител на Черно море, насочи топката в мрежата за 1:0.

45'
  • Жълт картон за Емил Михайлов, който умишлено бави играта.

43'
  • Станислав Манолев проби добре по дясното крило и центрира в наказателното поле, където Каранга скача и играе с глава, но не успява да насочи топката в очертанията на вратата.

43'
  • Жълт картон за Стефан Станчев.

40'
  • Черно море отново оцелява! След изпълнението на прекия свободен удар от Десподов, топката срещна стената и попадна в Арсенио. Той стреля силно, топката спря в тялото на Стефан Станчев, а при добавката Руи Педро стреля в аут от границата на вратарското поле!

37'
  • Контраатака за ЦСКА, от която Арсенио печели пряк свободен удар в полза на домакините. Арсенио бе фаулиран от Стефан Станчев.

36'
  • Руи Педро бе изведен по дясното крило, пробва центриране към Арсенио, но той не успя да овладее в наказателното поле.

33'
  • В последните минути играта се накъса значително от поредица нарушения в центъра на терена.

30'
  • Жълт картон за Арсенио, който симулира в наказателното поле.

25'
  • Удар на Руи Педро с глава след центриране от корнер, топката излиза в аут.

19'
  • Нова отлична възможност за домакините! Манолев получи отдясно и веднага потърси Десподов в наказателното поле, който стреля от движение, но Емил Михайлов спаси с крак.

16'
  • След центрирането от ъгловия удар, Китанов излиза и лови топката.

12'
  • Корнер за Черно море, след като бранител на ЦСКА изчисти топката след центриране отляво.

11'
  • Десподов центрира от ъгловия удар към Чорбаджийски, който стреля с глава, но твърде слабо и вратарят на гостите лови.

9'
  • Корнер в полза на ЦСКА.

8'
  • Арсенио навлиза в наказателното поле отляво и центрира, но Емил Михайлов, макар и с леки проблеми, успява да улови.

7'
  • Втори шанс за домакините! Руи Педро пробва изстрел от удобна позиция, но праща топката встрани от вратата.

1'
  • Уникален пропуск за ЦСКА още в 1-ата минута! Десподов получи отдясно и центрира към Каранга, който не успя да стреля от три метра.