• 13’ (д) Евандро
  • 89’ Кристиян Малинов
  • Край на мача! ЦСКА - Берое 2:0!

90+4'
  • Точно така - Кристиян Малинов напуска контузен, на негово място Божидар Чорбаджийски.

90'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! "Червените" реализираха второ попадение в срещата. Кристиян Малинов открадна в средата на терена и се понесе напред с топката. Първо той комбинира с двойно с Али Соу, след което с Енрике Рафаел, а удар от средна дистанция сложи край на надеждите на Берое - 2:0. Лошото за Малинов е, че се контузи при удара и ще бъде заменен.

89'
  • Жълт картон за Витаутас Черниаускас за бавене на време.

85'
  • Добро заучено положение от ЦСКА. Домакините комбинираха по земя от свободния удар отдясно, като Бодуров овладя и продължи за Али Соу. Гамбиецът намери начин да стреля през купа от играчи в наказателното поле, ала в обсега на Душан Перниш, който улови топката.

82'
  • Жълт картон за Педро Еуженио след напълно ненужна гневна реакция към главния асистент-съдия в срещата.

81'
  • Лошо, много лошо за Берое! Влезлият като резерва Владими Гаджев получи контузия, след като се приземи много лошо на левия си крак. Бившият капитан на Левски напусна терена с помощта на лекарите на Берое и напуска терена.

Гостите ще завършват мача в намален състав, след като Александър Томаш използва и трите си опции.

78'
  • Жълт картон за Мартин Камбуров след репликиране към съдията.

76'
  • Смяна за Берое: Излиза Яя Меледже, влиза Владимир Гаджев.

75'
  • Добър шанс за ЦСКА. Рубен Пинто и Енрике Рафаел, а първият отправи диагонален изстрел, но топката излезе аут.

74'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Старозагорският тим отбеляза попадение, след като Мартин Камбуров засече центриране отляво във вратата на Черниаускас, ала голът бе отменен. Позицията на нападателя бе много тънка, ала сякаш наистина имаше засада, а лайнсменът отмени попадението.

70'
  • Смяна за ЦСКА: Евандро напуска, за да влезе Али Соу.

66'
  • Нов голям шанс за домакините! Енрике Рафаел комбинира успоредно в наказателното поле с Евандро. Той овладя и стреля с левия крак, ала топката прелетя край левия страничен стълб на вратата - аут.

64'
  • Голям шанс за "червените" след час игра. Енрике Рафаел напредна отляво и залъга с движение Милен Желев, слагайки топката на десния си крак. Той отправи диагонален шут, но Душан Перниш реагира с чудесен рефлекс - много добра работа от стража на Берое!

61'
  • Смяна за Берое: Влиза голмайсторът на гостите Мартин Камбуров, заемайки мястото на Рубен Бригидо.

59'
  • Натискът на Берое се засилва все повече и повече. Педро Еуженио проби отляво, задминавайки Иван Турицов и пусна успоредно за Мешка, ала Нуно Томаш се намеси брилянтно, за да предотврати сигурен гол във вратата на своя тим.

57'
  • Александър Цветков, който има един жълт картон, сътвори ненужен фаул в центъра на терена срещу Евандро. Нарушението беше с шпагат в гръб към бразилския нападател на ЦСКА, ала Валентин Железов пощади играча на Берое в тази ситуация.

54'
  • И двете агитки на отборите не спират да подкрепят своите любимци с песни.

53'
  • Берое сякаш изглежда по-солидния отбор в дебютните минути на второто полувреме, но хората на Александър Томаш не съумяват да затруднят Витаутас Черниаускас с нещо особено.

51'
  • Край на първото полувреме - ЦСКА води с 1:0 на гостуващия Берое, а точен от дузпа бе Евандро в 14-ата минута!

45+2'
  • Втора принудителна смяна в мача: Излиза контузилият се Никита Баранов, на негово място влиза Милен Желев.

45'
  • Централният защитник на Берое изпитва болки в адукторите, след като падна на тревата. Лекарският екип на старозагорци преглежда състоянието му.

44'
  • Пореден жълт картон в срещата - на сметката на Ерол Алкан.

41'
  • Голям шанс за ЦСКА след груба грешка на Иван Бандаловски! Бранителят допусна сериозна неточност при връщане към Душан Перниш, а Енрике Рафаел атакува късия пас. Все пак Душан Перниш излезе и поправи грешката на бившия капитан на ЦСКА.

37'
  • Пореден жълт картон в мача - Иван Турицов за фаул срещу Василев.

37'
  • Първи жълт картон и за ЦСКА - Евандро фаулира много грубо Никита Баранов.

35'
  • Четвърти жълт картон за Берое - Яя Меледже за реплика към съдията.

33'
  • Трети жълт картон за Берое - Карлос Охене фаулира Енрике Рафаел край скамейките на двата отбора.

32'
  • Спокойни последни пет минути на "Българска армия", като играта се развива предимно в центъра.

31'
  • ЦСКА създаде нападение отдясно, като с много къси пасове топката накрая излезе на позиция за центриране на Жоржиньо. Той достави веднага към малкото наказателно поле за Евандро, но Душан Перниш излезе, за да улови.

25'
  • Поредна груба проява на Александър Василев, този път той спря тежко Евандро в средата на терена, а бразилецът трябваше да получи медицинска помощ след сблъсъка в главата му.

20'
  • Удар на Педро Еуженио от средна дистанция, ала Николай Бодуров блокира шута на португалеца.

17'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Първият гол на Евандро в Първа лига е факт. Бразилецът се нагърби с изпълнението на дузпата, която лично той си спечели и прати топката в десния ъгъл на Душан Перниш, който избра да се хвърли на другата страна - 1:0 за ЦСКА

13'
  • Жълт картон за Никита Баранов от Берое.

12'
  • ДУЗПА ЗА ЦСКА! Защитникът на Берое Никита Баранов спря непозволено влезлия на скорост в наказателното поле Евандро. Бранителят сложи ръка на рамото на бразилеца, което бе достатъчен повод за него да падне, а Валентин Железов да отсъди наказателния уадр.

12'
  • Центриране от свободен удар на Рубен Пинто, а топката бе изчистена нависоко, за да може капитанът на ЦСКА Николай Бодуров да отправи удар с глава, но Душан Перниш улови уверено топката.

9'
  • Първи жълт картон в мача: Той е на сметката на Александър Василев от Берое, който изрита цинично в гръб Кристиан Малинов по бедрото.

8'
  • Центриране от корнер за Берое, а стражът на ЦСКА Витаутас Черниаускас излезе неразчетно, но играчите на Берое не успяха да накажат неточността от защитата на домакините.

8'
  • Какъв шанс за Берое! Защитата на ЦСКА се пропука отдясно, а Мешка напредна и пусна успоредно пред погледа на Черниаускас. Той потърси Педро Еуженио, но пасът му хвана съотборникът му „в крачка”, а опасността приключи – това бе наистина добър шанс за Берое!

5'
  • Принудителна смяна за ЦСКА: Напуска контузеният Тиаго Родригес, влиза Валентин Антов.

5'
  • Доста груба игра от страна на гостите в първите пет минути на мача в София, като Валентин Железов общо взето отсъжда нарушение след нарушение за ЦСКА. От всичките фаулове обаче домакините не създадоха нищо по-интересно.

5'
  • Ранни проблеми за Любослав Пенев и ЦСКА. Полузащитникът Тиаго Родригес получи удар в коляното в средата на терена и излезе, за да го прегледат. При излизането му португалецът жестикулира с пръст, че няма да може да продължи игра.

2'
  • Старт на втората част между ЦСКА и Берое, резултатът е 1:0. Без промени на почивката за двамата наставници.