• Станислав Манолев се разписа за 6:0

90'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението отбраната на Берое се справи.

84'
  • Тиаго направи резултата 5:0 за ЦСКА след отлична асистенция на Меркадо отляво.

78'
  • Смяна в ЦСКА. Енрике Рафаел напусна, на негово място влезе Кевин Меркадо

76'
  • Енрике Рафаел с удар от границата на малкото наказателно поле стреля малко над вратата

75'
  • Опасен удар на Негруц беше париран с вещина от Черниаускас

74'
  • Удар на Борислав Цонев не намери очертанията на вратата.

73'
  • Неточен удар на Пинто при атака на "червените"

72'
  • Смяна в ЦСКА. Манолев влезе, излезе Дюлгеров

69'
  • Емин Ахмед смени Педро Еуженио в състава на Берое.

69'
  • Десподов пусна отличен пас към Каранга, но ударът с глава на нападателя прати топката встрани от вратата

68'
  • Смяна и в ЦСКА. Влиза Рубен Пинто, излиза Кристиан Малинов

60'
  • Втора смяна в състава на Берое. Влиза Негруц, излиза Охене

58'
  • Гол за ЦСКА! Десподов намери добре Каранга и той от малкото наказателно поле направи резултата 4:0

52'
  • Свободен удар за ЦСКА след нарушение срещу Каранга, след изпълнението му футболистите на Берое се справиха със ситуацията.

48'
  • Смяна в състава на Берое. Излиза Леони, влиза Динков

46'
  • 45+3'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Втори гол на Каранга в двубоя, Десподов опита да стреля към Перниш, а Каранга с гърди прати кълбото в мрежата.

45+3'
  • Каранга получи отличен пас от Десподов и не пропусна да удвои преднината на ЦСКА

43'
  • Охене опита да пусне пас към Камбуров, не се получи и Недялков прекрати атаката на Берое

43'
  • Тиаго пусна отличен пас към Каранга, но той не успя да овладее добре кълбото и Перниш улови.

40'
  • Опасна игра на Цонев при атака на Берое

34'
  • Отново грешка на Перниш, но отново футболистите на ЦСКА не успя да вкара втори гол.

33'
  • Перниш опита да изчисти кълбото напред, не успя, Каранга опита да прати кълбото във вратата, но Хаджиев изчисти от голлинията

32'
  • Карачанаков опита да организира опасна атака за Берое, но не сполучи.

30'
  • Жълт картон за Мартин Камбуров за претенциите при положението за засада

26'
  • Карачанаков опита да пусна пас към Камбуров, но страничния съдия вдигна флага за засада.

26'
  • Корнер за ЦСКА. Центриране, Перниш улови кълбото

25'
  • Бодуров опита далечен пас към Десподов, но бранител на Берое се справи.

24'
  • Корнер за ЦСКА. Лое с глава прати топката в ръцете на Перниш.

22'
  • Охене опита да изведе Камбуров и Карачанаков при опасна атака на Берое, но Черниаускас излезе и улови кълбото.

22'
  • Жълт картон за Дюлгеров

18'
  • Пас към Камбуров беше пресечен от бранител на ЦСКА

17'
  • Гол за ЦСКА! С удар извън наказателното поле Десподов се разписа в четвърти пореден мач и откри резултата!

11'
  • След изпълнението на корнера, Бодуров стреля неточно в аут.

9'
  • Малинов с далечен удар опита да изненада Перниш, последва корнер

8'
  • Корнер за ЦСКА. Десподов центрира, Райнов надскочи Каранга и се справи със ситуацията.

7'
  • Десподов опита да изненада Перниш, с точен, но недостатъчно силен удар, вратарят на Берое улови кълбото.