• Последна смяна за Лудогорец. Излиза Преслав Петров, влезе Атанас Карачоров.

90+3'
  • Втора смяна за Лудогорец. Излезе Светослав Ковачев, влезе Томас Цвятков.

88'
  • Най-чистото положение след почивката. Денислав Александров се измъкна зад защитата и се озова сам срещу вратаря, като ударът му мина под стража, но в последния момент защитник изби за Черно море.

87'
  • Първа смяна за Лудогорец. Излиза Кристиян Димитров, влиза Денислав Александров.

84'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Стефан Станчев.

83'
  • Още една опасност пред вратата на Лудогорец, но Даниел Наумов изби в корнер.

81'
  • Втора смяна в мача за Черно море. Излиза Даниел Георгиев, влиза Хосе Лопес-Пируло.

74'
  • Продължителна атака на Черно море, но поредицата от две центрирания приключи с чистене на топката в корнер от Игор Пластун.

72'
  • Опасен удар от дистанция на Георги Илиев, но топката лети в аут.

68'
  • Опасно центриране на Георги Илиев от пряк свободен удар, но топката беше изчистена в корнер от защитата на Лудогорец.

66'
  • Хубаво центриране на Славчо Шоколаров от пряк свободен удар, но защитата на Черно море се справи.

62'
  • Първа смяна в мача. Излиза Марек Кузма, влиза младият Илиан Илиев-младши.

58'
  • Даниел Георгиев се превива на земята, лекарите се налага да му помагат.

52'
  • Начало на втората част на мача в Каварна.

46'
  • Край на първата част на мача. Лудогорец води с 3:1.

45+4'
  • Страхотна контра за Лудогорец, при която младият Кристиян Димитров надбяга защитата на съперника, напредна до наказателното поле и с елегантен прехвърлящ удар направи 3:1.

45+2'
  • Кристиян Димитров от Лудогорец падна на земята след едно съприкосновение, но след намесата на лекарите продължи мача.

45'
  • Опасно центриране на Георги Илиев от корнер, но защитата на Лудогорец се справи и изчисти.

43'
  • Удар на Георги Илиев от дистанция, но твърде слаб и Наумов улови без проблем.

41'
  • Удар на Валентин Йосков от границата на наказателното поле, но в последния момент Пластун изчисти в корнер.

36'
  • Резултатът вече е 2:1 за гостите. Точен беше младокът Кристиян Григоров, който засече с глава центриране на Славчо Шоколаров от пряк свободен удар и прати топката в мрежата за 2:1.

32'
  • Опасност пред вратата на Черно море. Светослав Ковачев намери Цветелин Чунчуков на голова позиция, но бившият нападател на Ботев стреля в аут.

27'
  • Позиционен футбол в последните минути, така и не се стига до чисти положения след головете.

24'
  • Лудогорец изравни резултата. Единственият опитен играч в състава Игор Пластун засече с глава центриране от корнер на Славчо Шоколаров и направи 1:1.

16'
  • Хубава възможност за Черно море да удвои. Но Валентин Йосков с глава стреля встрани след центриране на Георги Илиев.

12'
  • Марек Кузма открива резултата. Словакът получи топката от Георги Илиев пред вратарското поле и с лек удар, но достатъчно точен, направи 1:0.

4'
  • Първа опасност в мача и тя е за Черно море. Георги Илиев качи топката на главата на Мартин Минчев и той стреля в горната греда.