• КРАЙ НА МАЧА. ЦСКА победи с 1:0 във Варна и запази първото си място.

90+9'
  • Последна смяна за Черно море - Марек Кузма замени Старокин.

90+7'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА - 0:1! Фернандо Каранга отново е герой! Кирил Десподов получи идеален пас отдясно и нахлу в пеналта, след което копна топката над излезлия Боровик. Каранга вложи всички сили, за да изпревари Хасани за топката и отблизо я бутна в мрежата.

90+6'
  • Каква възможност за Черно море! Домакините пипнаха умореният тим на ЦСКА на контраатака след грешка на Тиаго Родригес. Накрая Старокин натисна спусъка от границата на наказателното поле и шутира над гредата.

90+6'
  • Очаквани 9 минути продължение на мача предвид димките в началото на полувремето.

90+1'
  • Жълт картон за Боровик от Черно море за бавене на играта.

89'
  • Втора смяна в Черно море - Георги Илиев напусна, за да освободи място на Стефан Станчев.

88'
  • Страхотно спасяване на Боровик! Тиаго Родригес догони избитата след корнер топка и я върна назад към Бодуров. Защитникът овладя и веднага стреля мощно към вратата, а Боровик изби с атрактивен плонж.

87'
  • Последна смяна в ЦСКА - Кристиян Малинов бегом седна на пейката, вместо него Кевин Кубемба.

86'
  • ВТОРИ ЖЪЛТ И СЪОТВЕТНО ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ЧУНЧУКОВ! Нападателят съвсем умишлено удари с лакът в лицето Чорбаджийски при борба за висока топка. Така само в рамките на минута таранът сътвори огромна глупост.

85'
  • Жълт картон за Цветелин Чунчуков от Черно море.

84'
  • Кристиян Малинов заработи пряк свободен удар за ЦСКА само на 2 метра встрани от дъгата. Кирил Десподов се нагърби да изпълнява, като шутира разочароващо в стената.

82'
  • Втора смяна в ЦСКА - Густаво Кулма отстъпи мястото си на Кевин Меркадо.

78'
  • Много спорен момент от мача. При спряна игра Илиас Хасани и Фернандо Каранга се спречкаха. Нападателят с яден жест бутна ръката на защитника, а след няколко секунди Хасани му отвърна, удряйки го в корема. Каранга остана да лежи и да се превива, а после двамата трябваше да бъдат успокоени от съдията. Картони не последваха.

73'
  • Първа смяна в ЦСКА - Александър Дюлгеров не е много доволен, но сяда на пейката. Вместо него влезе Кирил Десподов.

66'
  • Невероятен пропуск на Каранга! Кристиян Малинов изпълни пряк свободен удар до аутлинията отляво по атаката, а при далечната греда защитата на домакините тотално забрави Каранга. Бразилецът, нетипично за себе си, опита да подложи греда, но изобщо не успя да нанесе контролиран шут. Играта ще бъде подновена с аут.

65'
  • Първа смяна в Черно море - Атанас Зехиров седна на пейката, вместо него дебют за Амаду Сукуна с екипа на варненци.

63'
  • Втори отменен гол на ЦСКА, този път напълно според правилата! Рубен Пинто завъртя топката от пряк свободен удар и насочи подаването си към ръба на вратарското поле. Там Каранга изскочи и изпревари вратаря, за да отбележи, като тук съдиите бяха безпогрешни в решението да не признаят попадението.

58'
  • След може би 5-6 минути, в които футбол не се игра, бе подновен.

• Мачът е временно прекъснат заради серията димки, които феновете на ЦСКА хвърлиха край терена.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Домакиите от Черно море подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • 1 минута добавено време към първата част.

• Жълт картон за Николай Бодуров от ЦСКА.

44'
  • Съдиите отмениха абсолютно редовен гол на ЦСКА! Невероятно решение на съдийския екип, който спря атаката с несъществуваща засада. Каранга получи топката в пеналта, но си пое топката лошо и после падна. Тя обаче стигна до Родригес отляво, който с леко забавяне пусна идеално центриране, което стигна до Манолев и последният вкара. Флагът на страничния съдия обаче бе вдигнат за засада, каквато обаче нямаше.

40'
  • Много тежък сблъсък между съотборниците в Черно море Илиас Хасани и Евгени Боровик. Вратарят излезе напред, за да изпревари Каранга за висока топка в пеналта, след което налетя върху своя защитник. Защитникът трябваше да получи лекарска помощ, за да продължи.

37'
  • Страхотна възможност за ЦСКА, но и много неточно изпълнение на Манолев! Каранга избяга отдясно, за да получи топката. Бразилецът я съхрани под натиска на защитник, а след това центрира меко към точката на дузпата. Там Манолев беше напълно забравени и вместо да се възползва, шутира мощно към небесата.

29'
  • Нелош шанс за "червените". Тиаго Родригес получи отдясно, стигна до аутлинията и пробва центриране към Кулма, който дебнеше при далечната греда. Лек рикошет в защитник на "моряците" обаче направи топката невъзможна за колумбиеца.

27'
  • Много добра атака на ЦСКА през центъра. Фернандо Каранга разигра с Кулма, след което пробва да изведе Манолев на скорост в пеналта. Подаването на нападателя бе твърде силно и Манолев не успя да си спре, след което Боровик улови.

22'
  • Манолев и Кулма възстановиха обичайните си позиции. Колумбиецът вече е отляво, като може би в хода на мача двамата отново ще пробват размяна.

15'
  • Нелоша ситуация за Черно море! Защитата на ЦСКА не успя да изчисти топката от корнер, а Александър Цветков опита да нанесе силен шут от границата на наказателното поле. Топката премина на метър встрани и над дясната сглобка зад Черниаускас.

13'
  • Много спорна ситуация, при която ЦСКА поиска дузпа! Рубен Пинто даде дълъг пас над защитата на Черно море, а Станислав Манолев се измъкна отляво в наказателното поле. Българският национал овладя и опита да преодолее вратаря Боровик, който без да играе с топката, го повали на тревата. Реферът Стефан Апостолов реши, че няма основания за дузпа, макар че повторенията да оставиха сериозни съмнения.

11'
  • В първите минути на мача си пролича, че от ЦСКА са опитали интересен ход. Манолев и Густаво Кулма играят с размени позиции - колумбиецът действа отдясно, докато българският национал оперира по левия фланг.

10'
  • Първа ситуация за ЦСКА. Кулма овляда трудна топка отдясно и с елегантен пас изведе Дюлгеров на позиция за центриране. Защитницът намери Каранга около точката на дузпата, но нападателят стреля право в ръцете на Евгени Боровик.