• Ндуйе Мойеци влиза на мястото на Васил Шопов.

• Втора смяна в състава на Черно море. Коконов излиза, на негово място Пируло.

• Варненци можеха да изравнят след впечатляваща задна ножица на Йосков. Ударът обаче мина малко над напречната греда.

• Страхотен удар от около 23 метра на Васил Шопов, който се размина на сантиметри от вратата на Михайлов.

70'
  • Валентин Йосков на мястото на Тодор Паланков.

69'
  • Гол за Дунав! Шопов успя да се измъкне от защитата на домакините и подаде към Костадинов, който изведе тима си напред в резултата.

60'
  • Самир Аясс излиза. На негово място Олексей Ларин.

59'
  •  Шопов успя да стреля след грешка на Венков, но Михайлов спаси.

59'
  • Петър Патев влезе на мястото на Тейнур Марем.

57'
  • Гол за Черно море! Сукуп центрира в наказателното поле, там се намеси Джелилов, но прати топката право на пътя на Михаил Венков, който с мощен удар от воле изравни за тима си.

56'
  • Георги Илиев стреля от фаул, но много неточно.

52'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Костадинов опита подаване успоредно на голлинията към Кузма, но Станислав Антонов спаси.

43'
  • Жълт картон за Христофор Хубчев за нарушение срещу Мартин Костадинов.

42'
  • Будинов нахлу отдясно, подаде към идващия на скорост Деян Димов, който шутира, но над гредата.

39'
  • Паланков получи жълт картон за нарушение срещу Карагарен.

36'
  • Черно море получи възможност да изравни. Иван Коконов нахлу в наказтелното поле, стреля, но Антонов изби топката, а след това Хубчев изчисти.

19'
  • Гол за Дунав! Шопов изведе Самир Аясс, а той с едно докосване подаде към Будинов, който реализира попадението за гостите.

18'
  • Будинов опита да застраши защитата на варненци, но Венков улови топката.

15'
  • Георги Илиев центрира от корнер в наказателното поле, но никой от играчите на Черно море не успя да играе с топката и тя излезе в тъч.