• 87’ Станислав Иванов
  • 90’ Валери Божинов
  • Край на мача! Левски победи Ботев с 3:1!

90+3'
  • Левски сложи точка на спора с трети гол. Паулиньо буквално се подигра със защитата на Ботев, елиминира четирима, като последните двама литна с един финт, за да се озове сам срещу Даниел Кайзер. И вместо да вкара лесно, пусна на празна врата за Валери Божинов и той направи 3:1.

90'
  • Левски пак води в резултата! Страхотна бърза атака, при която Давиде Мариани изведе на скорост Хали Тиам, който с ювелирен пас между защитата на Ботев намери Станислав Иванов. И младокът хладнокръвно преодоля Кайзер за 2:1.

87'
  • Последна смяна в Левски. Излиза Илия Юруков, влиза Мартин Петков.

83'
  • Втора смяна в Ботев. Излиза Кристиан Добрев, влиза Запро Динев.

83'
  • Страхотен пробив на Антон Карачанаков, който се полакоми да стреля, вместо да подаде на свободните Феребори Доре или Тодор Неделев. И топката прелетя много далеч в аут.

82'
  • Много груб фаул на Димитър Пиргов срещу Валери Божинов и съвсем заслужен жълт картон.

80'
  • Жълт картон за Давиде Мариани, който препъна Тодор Неделев на опасна близост пред наказателното поле на Левски.

77'
  • Опасна атака на Левски, започнала с подаване на Валери Божинов за Паулиньо, който нахлу, но ударът му под ъгъл на вратата беше спасен от Кайзер.

71'
  • Втора смяна в Левски. Излиза контузилият се Деян Иванов, влиза Давиде Мариани.

69'
  • Тодор Неделев изравни резултата! Звездата на Ботев взе една топка около центъра, напредна, никой не го пресрещна, защитата на Левски изглеждаше като разграден двор и той необезпокояван стреля от границата на наказателното поле, за да прехвърли Николай Михайлов за 1:1.

68'
  • Първа смяна и в Левски. Влиза Валери Божинов, излиза Станислав Костов.

65'
  • Невероятен пропуск на Ботев! Тодор Неделев открадна една топка и намери на фланга Антон Карачанаков, който с центриране го намери пред вратарското поле, но звездата на Ботев не успя да засече топката. После атаката продължи, но ударът от дистанция на Неделев беше уловен от Михайлов.

57'
  • Страхотен пробив на Паулиньо, който преодоля двама защитници на Ботев и си извоюва позиция за стрелба, но прати топката над вратата.

50'
  • Първа смяна в мача и тя е за Ботев. Излиза Васил Шопов, влиза Антон Карачанаков.

46'
  • Начало на втората част на мача в Коматево!

46'
  • Край на първата част на мача! Левски води на Ботев с 1:0.

45+1'
  • Нови претенции за дузпа за Ботев! Кристиан Добрев направи слалом през защитниците на Левски и в последния момент Деян Иванов го докосна съвсем лекичко. Последва обаче строполояване от играча на Ботев, който вдигна безпомощно ръце и поиска дузпа. Всичко се случи на сантиметри пред погледа на Кабаков, но той категорично показа - никаква дузпа!

45'
  • Кристиан Димитров се просна в наказателното поле в търсене на дузпа при едно меле пред вратата на Левски. Реферът Кабаков обаче категорично даде знак играта да продължи.

41'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Хали Тиам за много груб фаул срещу Радослав Терзиев.

40'
  • Страхотен жест от феновете на Левски! Те вдигнаха плакат в памет на Чико Дерменджиев и го почетоха с ръкопляскания.

39'
  • Поредно опасно центриране на Неделев, но пак фаул в атака, този път на Кристиан Димитров.

36'
  • Опасен пробив на Тодор Неделев, който стигна до аутлинията и центрира успоредно за Феребори Доре, но той не успя да засече на метър от голлинията в опразнената врата.

33'
  • Прекрасно центриране на Тодор Неделев от пряк свободен удар, но Феребори Доре направи две нарушения с едно влизане и не можа да се стигне до опасност пред Михайлов.

28'
  • Станислав Костов открива резултата след нервно изпълнение, което за малко да бъде отразено от Даниел Кайзер.

20'
  • Дузпа за Левски! Живко Миланов беше повален с бодичек в наказателното поле от Кристиан Добрев. До там се стигна след пропуск на Станислав Иванов и избита топка, която обаче падна на Миланов и той беше съсечен в наказателното поле.

19'
  • Уникален пропуск на Паулиньо! Иван Горанов нахлу в наказателното поле и успя да свърне за Паулиньо около границата на наказателното поле след рикошет. Ударът на бразилеца обаче мина над вратата, въпреки че тя беше зейнала празна пред него.

18'
  • Реферът Кабаков не даде чисто нарушение в полза на Левски, при това и с картон за Кристиан Димитров. Защитникът спря с бедро нахлуващия Иван Горанов, но пловдивският рефер подмина с лека ръка ситуацията. Повторенията показаха, че не е бил прав.

15'
  • Центриране от корнер на Станислав Иванов, Мартин Райнов игра с глава, но топката мина на сантиметри в аут.

12'
  • Срещата беше прекъсната за кратко за ръкопляскания в памет на Чико Дерменджиев. Това се случи в 8-та минута.

8'
  • Страхотен шанс за Левски. Паулиньо проби по фланга и центрира на волето на Станислав Костов, но топката мина встрани от вратата.

8'
  • Страхотен 40-метров пас към Станислав Иванов зад защитата на Ботев, но малдокът не успя да овладее добре топката и положението пропадна.

6'
  • Първо положение в мача! Станислав Иванов намери Илия Юруков пред наказателното поле, но неговият удар рикошира в главата на Лазар Марин и топката излезе в корнер.

4'
  • Начало на мача на базата в Коматево!

• Минута ръкопляскания в памет на починалия Динко Дерменджиев. На днешната дата се навършват и 76 години от рождението на друга легенда на българския футбол - Георги Аспарухов-Гунди.