• Владимир Зафиров от Верея получи жълт картон.

81'
  • Принудителна смяна в състава на Верея. Янислав Иванов е заменен от Инкоом.

77'
  • Пропуск пред вратата на Верея! Серкан Юсеин опита да намери съотборник в наказателното поле на гостите, но нямаше кой да нанесе решителен удар.

76'
  • Срекав Юсеин заменя Меледже Омнебес в състава на Ботев.

75'
  • Опасност пред вратата на Верея. Аргилашки успя да отрази с крак удар към него.

72'
  • Илиас Хасани заменя Здравко Илиев в състава на Верея.

65'
  • Отново Фернандо Виана излезе зад защитата на Верея, но нямаше на кого да подаде и не успя да стреля добре.

65'
  • Бърза атака за Ботев приключи с неточен удар на Фернандо Виана.

63'
  • Атака за Верея, но Иван Чворович се намеси навреме и изби в корнер.

62'
  • Удар на Тодор Неделев след комбинация с Балтанов, то Неделев прати топката встрани от вратата на Верея.

60'
  • Атака за Ботев, която завършва с неточен удар на Фелипе Бризола.

52'
  • Омар Косоко заменя Антонио Вутов в състава на Ботев.

47'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+6'
  • Жълт картон за Елиаш Да Силва от Верея.

45+4'
  • Атака за Ботев. Претенции за нарушение за дузпа срещу Антонио Вутов. Останаха съмнения за контакт със Селим Бен Джемиа.

45+1'
  • Четири минути добавено време на първата част.

45'
  • Жълт картон за Меледже Омнебес от Ботев.

44'
  • Жълт картон за Венцислав Бенгюзов от Верея.

43'
  • Шанс за Верея! Георги Андонов не успя да отбележи и удари греда в атака за Верея! Андонов получи от Педро Еуженио при контраатака за гостите, но останал сам срещу Чворович не успя да го преодолее.

43'
  • Жълт картон за Тодор Неделев за реакцията си срещу съдията, очаквайки сигнал за нарушение срещу него от Венци Бенгюзов.

41'
  • Янислав Иванов замени Осман Балд в състава на Верея.

40'
  • Жълт картон за Мирослав Енчев от Верея.

39'
  • Лазар Марин напредна в атака, но е спрян от Педро Еуженио, а сигнал за нарушения не последва.

38'
  • Осман Балд получава медицинска помощ.

37'
  • Сблъсък между Осман Балд и Фернандо Виана.

35'
  • Домакините са по-активни в нападение. Топката стигна до Фернандо Виана, но той я прати право в ръцете на вратаря на Верея Георги Аргилашки.

29'
  • Осман Балд фаулира Тодор Неделев и получи жълт картон.

26'
  • Атака за Ботев. Претенции за игра с ръка на Здравко Илиев, но сигнал от съдията не последва.

24'
  • Гол за Верея! Педро Еуженио откри за Верея за 1:0 след чудесна контраатака за гостите! Еуженио получи от Георги Андонов и преодоля Иван Чворович.

16'
  • След изпълнението на ъгловия удар, не се стигна до удар, защото Енчев изчисти.

15'
  • Атака за Ботев, която води до корнер.

15'
  • Принудителна смяна в състава на Ботев. Крум Стоянов е заменен от Лазар Марин.

14'
  • Жълт картон за Фернандо Виана от Ботев Пловдив.

7'
  • Атака за Верея. Педро Еуженио стреля и топката е избита в ъглов удар.

6'
  • Ботев атакува. Центриране на Фелипе Бризола към Тодор Неделев, но Мирослав Енчев се намеси навреме в защита.