2 : 1

• 64’ Тодор Неделев
  • 77’ Лъчезар Балтанов
  • 26’ Давид Яблонски
  • Край на мача. Ботев победи с 2:1 Левски за първата си домакинска победа този сезон.

90+5'
  • Удар на Димитър Пиргов с глава след центриране на Иван Горанов, но нищо опасно за Чворович.

90+2'
  • Само пет минути продължение на мача! При положение, че само за толкова време двубоят беше спрян заради изцепките на феновете на Ботев в средата на полувремето.

90+1'
  • Последна смяна за Ботев. Излиза Дуде Ндонгала, влиза Крум Стоянов.

85'
  • Жълт картон и за сменения вече Йордан Минев за протестите му около тъчлинията.

82'
  • Тодор Неделев получава жълт картон за разкарване на топката.

82'
  • Пламен Димов получава жълт картон за оспорване на съдийско решение.

81'
  • Претенции за дузпа от Ботев. Дуде Ндонгала се строполи на земята след съприкосновение с Давид Ялонски. Реферът не даде нищо.

78'
  • Лъчезар Балтанов прави обрата пълен. Фернандо Виана овладя една топка по невероятен начин на далечната греда и намери с пета Лъчезар Балтанов около дузпата. Халфът с мощен шут прониза вратаря за 2:1.

77'
  • Втора смяна и за Ботев. Излиза Йордан Минев, влиза Лазар Марин.

75'
  • Серкан Юсеин получи жълт картон за поредното си нарушение.

74'
  • Хубав шанс за Левски, Прохазка свали с глава за Серджиу Буш, но ударът на румънеца беше избит в корнер.

71'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Жуниор Мапуку, влиза Серджиу Буш.

69'
  • Тони Тасев получава първия жълт картон за играч на Ботев за задържане на Васил Панайотов.

69'
  • Страхотен шанс за Левски пак да излезе напред в резултата. Габриел Обертан се измъкна сам срещу вратаря и стреля покрай него, но топката срещна гредата.

66'
  • Тодор Неделев изравни. Халфът стреля от 25 метра, топката беше в обсега на Александър Любенов, но той я изпусна в мрежата си.

64'
  • Феновете на Ботев хвърлиха по терена бомбички, димки и дори парче дърво!

63'
  • Мачът е прекъснат за кратко заради запалените факли от феновете на Ботев, които са точно зад гърба на вратаря на Левски.

60'
  • Първа смяна и в Левски. Излиза Антонио Вутов, влиза Мики Орачев.

59'
  • Опасно центриране на Тодор Неделев от пряк свободен удар до наказателното поле, но Александър Любенов изби.

59'
  • Първа смяна в мача. Излезе Фелипе Бризола, влезе Тони Тасев.

58'
  • Фелипе Бризола получи топка в наказателното поле, но отигра изключително нескопосано и стреля далеч в аут.

55'
  • Васил Панайотов получава първия жълт картон в мача за нарушение срещу Тодор Неделев в центъра.

55'
  • Лъчезар Балтанов получава медицинска помощ, след като получи плесник в лицето от Жорди Гомес при единоборство.

47'
  • Начало на втората част на мача в Коматево.

46'
  • Край на първото полувреме на мача. Левски води с 1:0.

45'
  • Опасност пред вратата на Левски от корнер. След центрирането на Неделев Виана стреля с глава, но се стигна до нов корнер.

45'
  • Още една страхотна възможност за Левски да удвои. Милош Цветкович центрира перфектно на главата на Жуниор Мапуку, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.

42'
  • Страхотен шанс за Левски да удвои. Габриел Обертан се подигра със защитата на Ботев и намери свободния Милош Цветкович в наказателното поле, но ударът му от воле беше избит от вратаря.

40'
  • Удар от над 20 метра на Тодор Неделев, но топката беше в обсега на Александър Любенов и той улови.

34'
  • Хубава атака на Левски, при която топката беше пусната зад защитата за Роман Прохазка. Защитник в последния момент изчисти, но словакът претендираше за дузпа. Волен Чинков обаче не посочи бялата точка.

33'
  • Страхотна атака за Левски доведе до гол. Габриел Обертан получи страхотен извеждащ пас от Роман Прохазка и пусна прострелен пас успоредно на голлинията. От няколко метра Давид Яблонски прониза мрежата за 1:0.

26'
  • Тодор Неделев хубаво подаде към Фелипе Бризола в наказателното поле, но ударът му беше твърде слаб и Александър Любенов хвана топката.

25'
  • Жуниор Мапуку си извоюва сам позиция за стрелба, след като преодоля Серкан Юсеин в наказателното поле. Ударът му обаче беше почти от аутлинията и Чворович улови.

22'
  • Фелипе Бризола с удар от границата на наказателното поле, но топката лети високо над вратата.

18'
  • Опасно центриране на Ндонгала, Фернандо Виана с рамо стреля в аут. Той поиска корнер, но неправилно.

16'
  • Васил Панайотов удари с ръка в лицето Дуде Ндонгала при едно единоборство на тъча. Играта му обаче беше неволна.

12'
  • Агресивна игра на Ботев от началото на мача, за първи път този сезон "канарчетата" пресират по целия терен съперника си. Личи си, че са крайно мотивирани за успех срещу Левски.

11'
  • Ботев поиска дузпа за съприкосновение на Милош Цветкович с Доде Ндонгала. Реферът Волен Чинков обаче показа играта да продължи. Първо спорно положение в мача.

7'
  • Хубаво центриране на Цветомир Панов, но зашитата изби.

6'
  • Възможност за Ботев! Дуде Ндонгала навърза защитата на Левски и си извоюва позиция за стрелба от наказателното поле, но би крайно неточно в аут.

3'
  • Нещо като възможност за Ботев след центриране от корнер, но ударът с глава на Радослав Терзиев беше избит от "синята" защита.