• Край на мача

90+4'
  • Жълт картон за Милен Желев от Берое.

90+3'
  • Нова възможност за Берое и домакините поискаха дузпа за задържане на Боби Цонев.

90+3'
  • Още един сериозен пропуск за Берое. Милен Желев получи удобна топка от Меска, но стреля над вратата.

90+2'
  • Мирослав Будинов стреля от неудобна позиция над вратата на Берое при атака за гостите.

90+1'
  • Три минути добавено време в двубоя.

• Удар на Мартин Камбуров над вратата на гостите от Септември.

85'
  • Нов пропуск за домакините. Меска пусна към Иван Минчев, който не успя да се разпише от чиста ситуация.

84'
  • Отново шанс за Берое и пак Валентин Галев спаси вратата си след удар на Боби Цонев.

82'
  • Трета смяна и за Септември. Чандъров е заменен от Здравко Димитров.

81'
  • Още една принудителна смяна в състава на Берое. Вандерсон излиза, а в игра влиза Милен Желев.

77'
  • Нов шанс за Берое. Мартин Камбуров изведе Александър Василев, който не успя да преодолее Валентин Галев.

74'
  • Шанс за Берое. Мартин Камбуров обаче удари греда при изстрела си към вратата на гостите.

72'
  • Центриране в наказателното поле на Септември, където Будинов изчисти.

71'
  • Атака за Берое, при която Меска е фаулиран.

70'
  • Смяна в състава на Септември. Александър Георгиев е заменен от Мирослав Будинов.

66'
  • Шанс за Берое. Меска стреля над вратата на Септември.

61'
  • Смяна в състава на Берое. Бригидо е заменен от Меска.

61'
  • ГОЛ за Берое! Борислав Цонев реализира за 1:0 за Берое! Цонев бе изведен добре от Александър Цветков и преодоля Валентин Галев.

58'
  • Атака за Берое. Хаджиев потърси Александър Василев, но подаването бе прекалено силно.

57'
  • Домакините претендират за игра с ръка на Серхио Веласкес от Септември.

53'
  • Атака за Септември и неточен удар на Крис Гади.

52'
  • Шанс за Септември. Отсъдена е засада на Чандъров при атака на гостите след изпълнение на корнер.

51'
  • Атака за Септември, която приключва със слаб удар на Александър Георгиев, който е блокиран от защитник.

50'
  • Смяна в състава на Септември. Тилев замени Меледже Омнебес.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Нов корнер за Берое. Топка в наказателното поле, Цонев овладя. Последва удар на Иван Бандаловски и Валентин Галев спаси вратата си.

45+2'
  • Корнер за Септември и нищо опасно пред вратата на Берое.

44'
  • Контраатака на Септември. Александър Георгиев извън границата на наказателното поле стреля покрай вратата на Берое.

37'
  • Атака на Берое е спряна заради засада на Борислав Цонев.

34'
  • Александру Бенга получи медицинска помощ, след като остана на лежи в наказателното поле на Септември.

33'
  • Корнер след като Боби Цонев опита центриране, а защитник изби топката.

32'
  • Нова атака за Септември, която приключва с падане на Асен Чандъров.

29'
  • Принудителна смяна в състава на Берое. Ерол Алкан получи травма и е сменен от Камен Хаджиев.

28'
  • Опасна атака за Септември. Крис Гади получи добра топка от Александър Георгиев и напредна отлично. Той излезе сам срещу вратаря Душан Перниш. След удара на Гади обаче топката се отби в гредата и резултатът остана 0:0.

25'
  • Атака за Септември. Меледже стреля, но встрани от вратата на Берое.

21'
  • Нова атака за Берое. Цветков центрира, топката се отби в бранител и Валентин Галев улови.

18'
  • Центриране от ъглов удар и Александру Бенга се намеси добре в защита за гостите.

17'
  • Борислав Цонев изпълни статичното положение, топката се отби в защитник и следва ъглов удар.

16'
  • Рубен Бригидо е фаулиран в близост до наказателното поле на Септември.

16'
  • Атака за Берое. Центриране към наказателното поле, където Бандаловски извършва нарушение.