• Прекрасен шанс за Черно море. Ндонгала стреля от около осем метра, но Перниш отново спасява вратата си.

• Стоян Иванов заменя Меледже.

86'
  • Страхотен рейд на Педро Еуженио, който преодолява Пламен Димов и стреля, но покрай вататата.

86'
  • Страхотен шанс за Черно море. Виктор Генев получи в във вратарското поле и незабавно стреля, но Душан Перниш с крак успя да избие.

78'
  • 16-годишният Никола Маринов заменя Иван Минчев за Берое.

73'
  • Дани Кики заменя Патрик Андраде за Черно море.

71'
  • Нова прекрасна изява на младока Иван Дюлгеров. Педро Еуженио бе изведен зад отбраната на Черно море и незабавно стреля, но с една ръка вратарят на гостите успя да избие и да продотврати чист гол.

68'
  • Матеус Левони заменя Рубен Бригидо в състава на Берое.

64'
  • Втори жълт картон за Александър Василев! Той извършва груб фаул, блъскайки в гърба противников състезател и оставя своите с човек по-малко на терена.

62'
  • Мирослав Енчев отстъпва мястото си на Георги Илиев за Черно море.

58'
  • Александър Василев получава жълт картон.

57'
  • Педро Еуженио стреля много добре от прекия свободен удар, но този път Иван Дюлгеров показва класа и избива в корнер.

54'
  • Пряк свободен удар в полза на Берое.

53'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Страхотен шанс за Черно море. СЛед центриране от корнер, Пламен Димов стреля с глава от един метър, но не успява да насочи топката към вратата и тя излиза в аут.

45+2'
  • Жълт картон за Александър Цветков за фаул в центъра на терена срещу Жоржиньо.

43'
  • Хубав удар на Рубен Бригидо, но този път Иван Дюлгеров не трябва да се намесва.

41'
  • Пореден шанс за гостите. Енчев се включва отлично отдясно и центрира в наказателното поле, където Жоржиньо стреля с глава, но над вратата.

38'
  • Възможност и за Черно море. Аристоте Ндонгала излиза на стрелкова позиция, но ударът му е отразен от Перниш и топката излиза в корнер.

35'
  • Принудителна смяна в тима на Черно море. Цветомир Панов получава травма и е зманен от Пламен Димов.

33'
  • Великолепен шанс за Берое! След грешка на Дюлгеров в наказателното поле, топката попадна в Еуженио, който стреля, но Мирослав Енчев чисти от голлинията.

30'
  • 2:0 за БЕРОЕ! Иван Бандаловски увеличава преднината на Берое след гол с глава. Иван Минчев центрира страхотно от корнер към далечната греда, където бранителят на домакините успя да засече без проблеми за 2:0.

28'
  • Нов удар на Еуженио, този път той е блокиран от Генев.

26'
  • Прекрасен шанс за Берое, но късметът покрива гостите от Варна. Педро Еуженио стреля, но ударът му бе блокиран от Енчев. В крайна сметка Еуженио успя да пусне към Иван Минчев на границата на наказателното поле, който стреля мощно, но за негово нещастие топката срещна напречната греда зад Дюлгеров.

24'
  • 20'
  • Шанс за Аристоте Ндонгала, който стреля от границата на наказателното поле, но топката попада в главата на Иван Инчев.

19'
  • ГОООЛ за БЕРОЕ! Домакините повеждат в резултата след прекрасно изпълнен пряк свободен удар от страна на Педро Еуженио. Португалецът реализира петия си гол срещу Черно море в шампионата.

6'
  • Страхотен шанс за Берое! Педро Еуженио стреля към вратата директно от корнер, топката срещна напречната греда, след което срещна ръката на Мартин Минчев. Реферът обаче сметна, че няма умисъл в действията на Минчев.

4'
  • Първа възможност в мача, която е на сметката на гостите от Черно море. Цветомир Панов се включи много добре отляво и центрира остро към точката на дузпата, където Патрик Андраде стреля, но топката срещна тялото на бранител на Берое.