• Нарушение срещу Стивън Петков в половината на Берое.

90+3'
  • Трета смяна в състава на Ботев. Густаво Афонсо е заменен от Кристиан Добрев.

88'
  • ГОЛ за Берое! Костадин Ничев си отбеляза автогол след като засече топката след центриране на Борислав Цонев. Така Берое поведе с 2:1!

85'
  • ГОЛ за Берое! Рубен Бригидо засече с глава центриране на Борислав Цонев в наказателното поле на Ботев и вкара красив гол за 1:1!

83'
  • Трета смяна в състава на Берое. Александър Цветков е заменен от Алфредо Мартинс.

82'
  • ГОЛ за Ботев! Стивън Петков засече отлично с глава центриране на Филип Филипов и откри резултата за 1:0 за гостите! Филипов получи чудесно извеждащо подаване от Тодор Неделов по десния фланг на атаката на пловдивчани.

78'
  • Изстрел на Камен Хаджиев, който не затрудни Даниел Кайзер.

77'
  • Жълт картон за Йордан Минев от Ботев Пловдив.

77'
  • Възможност за Ботев. Тодор Неделев пусна отлично в наказателното поле на Берое, където на скорост влизаше Лъчезар Балтанов, който не успя да засече топката във вратата.

74'
  • Нова смяна и в отбора на Берое. Иван Минчев е заменен от Вандерсон.

74'
  • Смяна в състава на Ботев. Терзиев е заменен от Апостолов.

73'
  • Жълт картон за Филип Филипов от Ботев.

67'
  • Жълт картон за Иван Бандаловски от Берое.

66'
  • Ъглов удар за Берое, но след центрирането не произлезе нищо сериозно пред вратата на Ботев.

64'
  • Смяна в състава на Ботев. Васил Шопов е заменен от Серкан Юсеин.

61'
  • Смяна в състава на Берое. Меска е заменен от Бригидо.

60'
  • Центриране на Тодор Неделев в наказателното поле на Берое, където Стивън Петков не успя да засече топката.

59'
  • Нова опасност в наказателното поле на Ботев. След разбъркване топката стигна до Мартин Райнов, който стреля над вратата на "канарчетата".

58'
  • Атака за Берое, Меска падна в наказателното поле, но Костадин Ничев игра чисто срещу футболиста на Берое.

57'
  • Хубав изстрел на Мартин Райнов, който праща топката встрани от вратата на Ботев.

54'
  • Опасна атака за Берое. Александър Цветков бе изведен отлично от Камбуров и стреля, но Даниел Кайзер се намеси добре и спаси вратата си.

53'
  • Засада на Мартин Камбуров в предни позиции за Берое.

51'
  • Опит за извеждащо подаване към Мартин Камбуров, но защитник на Ботев първи игра с топката.

50'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Тодор Неделев изпълни след фаул, отсъден в полза на Ботев пред наказателното поле на домакините, но прати топката високо над вратата на Берое.

45+1'
  • Центриране в наказателното поле на Берое, но не се стигна до опасност за Душан Перниш.

45'
  • Жълт картон и за Мартин Райнов от Берое.

42'
  • Жълт картон и за Густаво Афонсо от Ботев.

40'
  • Жълт картон за Стивън Петков за нарушение срещу Иван Бандаловски.

38'
  • Мартин Камбуров овладя топката, но загуби баланс и падна в наказателното поле на Ботев. Макар Камбуров да поиска дузпа, реферът не отсъди нарушение, както и при единоборството между Боби Цонев и Йордан Минев.

37'
  • Центриране на Борислав Цонев в наказателното поле на Ботев от ъглов удар, а Ерол Алкан от много изгодна позиция не успя да засече точно топката във вратата.

36'
  • Центриране на Иван Минчев от корнер и следва нов ъглов удар след като топката е избита.

36'
  • Борислав Цонев опита да пусне топката към наказателното поле на Ботев, а топката бе избита в корнер.

35'
  • Атака за Ботев, при която Густаво Афонсо проби, но загуби равновесие и изгуби топката.

32'
  • Пауза в мача, за да могат футболистите да пият вода.

28'
  • Атака за Ботев. Далечен удар по земя на Лъчезар Балтанов, който не затрудни Душан Перниш.

26'
  • Нова атака за Берое, който също приключва без завършващ удар.

25'
  • Центриране на Иван Минчев в наказателното поле на Ботев, където Даниел Кайзер улови топката без проблеми.

23'
  • Обещаваща атака на Берое, която обаче приключи без удар към вратата на гостите.

15'
  • Центриране в наказателното поле на Борислав Цонев, но без да се стигне до опасност пред вратата на Ботев.

13'
  • Бърза атака за Ботев, която приключа с топка в ръцете на Душан Перниш.

9'
  • Ерол Алкан получава медицинска помощ.

8'
  • Ново центриране на Василев, което не затрудни бранителите на гостите.

6'
  • Атака за Берое отляво, Александър Василев центрира, но защитата на Ботев изпревари Борислав Цонев.