• 67’ Мартин Камбуров
  • 65’ Денислав Александров
  • КРАЙ НА МАЧА.

90+4'
  • Голям финален шанс за Берое! Емин Ахмед бе изведен отдясно и центрира право на главата на Негруц, коойто не скочи навреме и съответно не успя да стреля точно с глава.

90+3'
  • Жълт картон за Якуб Швиерчок от Лудогорец.

90+3'
  • Последна смяна и за Лудогорец - Томас Цвятков замени Светослав Ковачев.

90+2'
  • Последна смяна за Берое - Емин Ахмед зае мястото на Рубен Бригидо.

• Втора смяна за Берое - Никола Гавов замени Марко Адамович.

85'
  • Втора смяна в Лудогорец - Ерол Дост зае мястото на оставилия отлични впечатления Доминик Янков.

80'
  • Жълт картон за Рафаел Форстър от Лудогорец заради скандала.

78'
  • Жълт картон за Борислав Цонев от Берое заради скандала.

78'
  • Нерви на терена. Рафаел Форстър и Борислав Цонев се спречкаха след остроо влизане на българина.

78'
  • Първа смяна за Лудогорец - Денислав Александров отстъпи мястото си на Ивайло Климентов.

70'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ - 1:1! Камбуров бързо възстанови равенството. Негруц овладя извеждащ пас на Цонев отляво в наказателното поле и с известна доза късмет прокара топката за Камбуров. От 5-6 метра опитният голаджия нямаше как да сбърка с изстрела си в долния ляв ъгъл.

67'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:1! Какво изпълнение от 20-годишния Денислав Александров! Талантът получи топката от Горалски отляво в наказателното поле, нагласи топката на десния си крак и от трудна позиция стреля фалцово по диагонала. Перниш нямаше никакъв шанс, а топката дори се удари в левия стълб, за да влезе в мрежата.

65'
  • Греда за Лудогорец! Домакините определено оцеляха тук. Ковачев положи огромни усилия да догони топката и да центрира от аутлинията отдясно по атаката. Динков в първия миг блокира шута на Швиерчок, а след като двамата паднаха, защитникът неориентирано ритна топката назад. Тя отиде при Янков, който стреля свирепо от десетина метра и улучи напречната греда.

63'
  • Шанс пред Терзиев след центриране от корнер! Капитанът на Лудогорец в този мач намери идеалната позиция пред вратарското поле, за да засече с глава. Изстрелът му мина на сантиметри над целта.

61'
  • Пореден шанс пред Лудогорец! Доминик Янков даде хубав дълъг пас напред за Швиерчок, който догони топката в пеналта. Полякът успя да подмине Георги Динков и да нанесе диагонален шут от остър ъгъл, а топката излезе в аут.

60'
  • Първа смяна в Берое - Милен Желев пое към пейката, Серджиу Негруц зае мястото му.

59'
  • Още едно спасяване от Перниш, този път доста по-лесно! Якуб Швиерчок показа силата си в играта с гръб към вратата. Полякът гардира топката пред централните защитници, а после се обърна и нанесе остър шут от границата на наказателното поле, който попадна право в центъра на вратата и ръцете на Перниш.

55'
  • Чудесно спасяване от Перниш! Лукас Саша напредна с топка в крака и стигнал вече при дъгата, реши да завършва сам. Бразилецът нанесе силен и нисък шут по диагонала, а стражът на Берое парира атрактивно с една ръка.

51'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Берое подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Нито секунда продължение от съдията Валентин Железов.

45'
  • Нелоша ситуация за Берое. Милен Желев спринтира отдясно и от самата аутлиния центрира балонно към другия край на наказателното поле. Там Бригидо бе оставен да намери топката от воле, ала изстрелът му от около 9 метра по диагонала беше твърде неточен. Рафаел Форстър все пак докосна топката и тя излезе в корнер.

36'
  • Ъглов удар за Берое отдясно по атаката. Борислав Цонев центрира добре в зоната пред вратарското поле, където няколко играчи от двата тима се разминаха с топката. Бандаловски опита да я връхлети и да стреля с глава, но изобщо не успя в намеренията си.

31'
  • Първата наистина чиста ситуация! 17-годишният Доминик Янков демонстрира отлична техника и с дрибъл си проправи път през дъгата. От около 10-11 метра младокът стреля през купа от тела и Перниш трябваше да избива с крак. Впоследствие топката бе изчистена в корнер от защитник на домакините.

27'
  • Страхотна ситуация за Берое, но много зле изиграна. Камбуров спечели физическия дуел с Панов в наказателното поле и запази топката под свой контрол. Таранът се обърна и центрира меко вдясно към капитана Мартин Райнов, който вместо да стреля от 6-7 метра по диагонала, реши да връща назад и пасът му бе пресечен.

23'
  • Страхотни изгледи за атака на Лудогорец, на младият Денислав Александров демонстрира липсата си на опит. 20-годишният флангови футболист се измъкна добре отдясно по атаката и овладя висок пас от Лукас Саша. Швиерчок бе заел перфектна позиция пред вратарското поле и само чакаше точно подаване по трева. Вместо това Александров опита да центрира високо и прехвърли с много съотборника си.

20'
  • Пряк свободен удар за Берое на около 23 метра леко по диагонал спрямо вратата. Мартин Камбуров се зае и шутира фалцово над стената. Изстрелът му премина на метър над целта. Без ядове за Хорхе Броун.

16'
  • Добра атака на Лудогорец отдясно, която дойде да покаже, че гостите натрупаха увереност в последните минути. Янков даде хубав пас за включилия се напред Цветомир Панов, който стигна до аутлинията в наказателното поле и центрира остро. Вратарят Перниш застина на голлинията, а Виданов постива глава на пътя на топката и я отдалечи от вратата.

13'
  • Берое подчертано владее много повече топката през откриващите 6-7 минути на мача. Дотук домакините стигнаха до няколко статични положения пред вратата на Хорхе Броун, които не донесоха опасност. Мачът обаче едва в своето начало.

• НАЧАЛО НА МАЧА. Първият удар по топката бе за гостите от Лудогорец.

• Стадион: Стадион Берое
    Рефер: Валентин Железов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport 2