• Корнер за Левски. След центрирането Лукин игра с глава, но в аут.

• Ерик Почански заменя Делич.

65'
  • Антонио Аниете заменя Георги Костадинов.

61'
  • Берое с претенции за дузпа. Добра атака за Берое отдясно. След центрирането в наказателното поле на Георги Божилов, топката срещна ръката на Георги Костадинов, която бе сравнително близо до тялото му. Главният съдия Николай Йорданов прецени, че няма основания да посочи бялата точка, въпреки протестите на играчите на заралии.

60'
  • Антон Карачанаков получава жълт картон

60'
  • Пламен Тенев получава жълт картон.

58'
  • Претенции на Берое за дузпа. Атанас Зехиров нахлу в наказателното поле, Лукин тръгна да чисти, като се получи и съпркосновение. Зехиров падна на терена, но Николай Йорданов отсъди корнер, въпреки претенциите на Берое за дузпа.

57'
  • Страхотна грешка на Сърджан Лукин при изнасянето на топката. Така Антон Карачанаков открадна, напредна и от дъгата на наказателното поле стреля, но високо над вратата.

55'
  • Фаул за Левски фронтално на вратата на Берое от сериозна дистанция. Антон Огнянов се засили и изпълни, но право в стената.

53'
  • Нов страхотен изстрел на Бурабия от около 30 метра. Перниш изби, а Пламен Тенев изчисти, за дапредотрвати друга опасност.

47'
  • Първа смяна в Левски. Антон Огнянов заменя Александър Ем. Александров.

46'
  • Начало на втора част

46'
  • Край на първа част

45+1'
  • Грубо влизане на играч на Берое в краката на Краев. Николай Йораднов отсъди фаул. Топката бе заложена точно където линията на наказателнто поле се среща с аутлинията. "Сините" разиграха заучено. Мехди Бурабия върна назад към Веселин Минев, който стреля с левия крак, но в тялото на футболист на Берое.

45'
  • Опасно центриране на Прохазка отдясно. Перниш боксира.

45'
  • Сашо Емилов Александров подаде надясно към Роман Прохазка. Той пусна ниско наляво към Бабатунде Адинджи. Ударът на нападателя обаче мина встрани от вратата.

40'
  • Кохей Като получава жълт картон

39'
  • Ъглов удар за Левски отляво на вратата на Берое. Мехди Бурабия центрира, а Сърджан Лукин игра с глава. Той насочи топката към долния десен ъгъл на на Душан Перниш, който обаче улови.

36'
  • Атанас Зехиров получава жълт картон.

28'
  • Атака за Левски отляво. Краев нахлу опасно в пеналта и опита удар. Топката попадна в Роман Прохазка. Словакът стреля, но бранител на заралии пресече пътя на топката. Така тя се озова в Мехди Бурабия, който някъде от границата на наказателното поле отправи изстрел. Част от играчите на гостите имаха претенции за игра с ръка на Кохей Като в пеналта. Реферът Николай Йораднов даде знак играта да продължи.

25'
  • Центриране на Сашо Александров отдясно, Роман Прохазка отправи удар с глава, но много неточно в аут.

22'
  • Страхотен изстрел на Мехди Бурабия от над 30 метра, леко под диагонал. Душан Перниш обаче успя да избие в корнер. От него не произлезе нищо.

20'
  • Александър Ем. Александров получава жълт картон за извършено нарушение.

18'
  • Първи корнер за Левски в мача. Бурабия центрира отдясно на домакинската врата, а Душан Першич изби.

17'
  • Берое повежда в резултата.  Антон Карачанаков центрира от корнера отляво на вратата на Николай Кръстев. Давид Яблонски закъсня, което позволи на Мартин Райнов да се извиси и да нанесе удар с глава, който влезе в в долния десен ъгъл на вратата на "сините" за 1:0.

13'
  • Фаул а Берое. Антон Карачанаков изпълни. Получи се рикошет в стената, като топката излезе в корнер.