• 7’ Васил Шопов
  • 36’ Денислав Александров
  • 42’ Денислав Александров
  • 60’ Васил Шопов
  • Край на срещата! ЦСКА 1948 поднася сензацията на осминафиналната фаза, отстранявайки Берое с 4:3 в Стара Загора.

90+4'
  • ЦСКА 1948 оцелява на косъм! Виктор Генев беше намерен от центрирането на Ибрахима Конте, но неговият хубав изстрел под гредата беше спасен умело от Даниел Наумов.

90+3'
  • 4 минути продължение на срещата.

90'
  • Ибрахима Конте се опита да вземе нещата в свой ръце. Той напредна през центъра и отправи безкрайно неточен удар към вратата на Наумов.

86'
  • Смяна и за гостите. Борис Тютюков заменя Тони Иванов.

81'
  • Все пак Берое вкарва гол! След нов пробив на Педро Еуженио отляво Ибрахима Конте се оказа на правилното място, за да разстреля Наумов за трети път в срещата.

75'
  • Отменен гол за Берое! Мартин Камбуров скочи с най-високо, за да засече центриране, но докато вкрваше гола той повали с лявата си ръка Богомил Дяков и съдията Ивелин Занев отмени попадението заради фаул.

74'
  • Нова смяна за домакините. Яя Меледже влиза на мястото на Ерол Алкан.

69'
  • Първа смяна в състава на Берое. Мартин Камбуров заменя Юлиан Ненов.

65'
  • Нов голям шанс за гостите! Денислав Александров беше изведен по брилиянтен начин зад защитата на Берое отново, но този път не успя да преодолее Душан Перниш.

65'
  • Четвърто попълнение за гостите! След ново ужасно объркване в защитата на Берое Денислав Александров успя да се освободи от Душан Перниш и да намери Васил Шопов на празна врата, който не сгреши, за да върне двата гола аванс на гостите.

60'
  • Жълт картон за Михаел Орачев

55'
  • Шанс за Берое! След индивидуален рейт отляво на Педро Еуженио португалското крило навлезе навътре и отправи хуба удар към далечния ъгъл на Наумов, но стражът се справи на ниво.

53'
  • Доста по-спокойно начало на второто полувреме спрямо бурния край на първата част.

50'
  • Начало на второто полувреме под Аязмото!

46'
  • Край на първото полувреме! Аванс от 3:2 за гостите.

45+3'
  • Домакините отвръщат на удара в края на полувремето! След изпълнение на центриране топката стигна на задната греда до краката на Педро Еуженио, който центрира отново в малкото наказателно поле, където Ерол Алкан заби топката зад Наумов за втори път.

45+1'
  • Трети гол за гостите! След отнета топка в центъра на терена Янко Сандански изведе Денислав Александров зад гърба опустялата защита на Берое и младокът показа хлъднокръвие сам срещу Берое, за да направи резултата 3:1.

42'
  • ЦСКА 1948 повежда за втори път! След голямо разбъркване в наказателното поле на Берое топката стигна до Денислав Александров, който с едно движение преодоля 3-ма противници и заби топката в далечния ъгъл на Перниш за 2:1.

36'
  • Опит на Рубен Бригидо да изведе Ибрахима Конте зад защитата на ЖСКА 1948, но топката стигна спокойно до Даниел Наумов.

27'
  • Михаел Орачев се строполи на земята след единоборство в средата на терена и ще има нужда от медицинска помощ.

23'
  • Нов шанс за домакините. Александър Василев получи добра топка на левия фланг, напредна и пласира прецизно центриране на първа греда. Там Юлиан Ненов нахлу и отправи точен, но слаб удар, право в ръцете на Даниел Наумов.

18'
  • Греда за домакините! След избита топка от защитниците на гостите Иван Минчев успя да уцели топката по отличен начин от воле, но изстрелът му се отби в горната греда на Наумов.

11'
  • Мигновен отговор от страна на Берое! Милен Желев получи чудесен пас на дясното крило и с хубаво центриране намери Педро Еуженио на задната греда, който изравни резултата.

7'
  • Шокиращо начало за домакините! След хубава многоходова атака Александър Александров успя да намери движението на Васил Шопов от втора позиция и той разстреля Душам Перниш от няколко метра за 1:0.