• Край на мача – 0:1!

90+6'
  • В последните секунди на срещата Арда организира бърза контраатака, при която Александър Георгиев успя да засече подаване отдясно и вкара топката във вратата на Бусато, но страничният съдия вдигна флага си за засада. Играчите на домакините не можеха да повярват на това решение и веднага след това Ивайло Стоянов сложи край на срещата. Повторенията обаче показа, че ситуацията е спорна и не е сигурно дали Георгиев е бил зад защитата на ЦСКА

90+5'
  • Минута преди края на срещата Тони Уот излезе сам срещу вратаря Иван Караджов и отправи изстрел, но стражът на домакините успя да избие в ъглов удар

90+4'
  • Вив Соломон-Отабор излезе на добра позиция вляво в наказателното поле на Арда, но стреля високо над вратата

90+1'
  • Пет минути ще бъде добавеното време на срещата

90+1'
  • Трета смяна и за „армейците“. Рубен Пинто се появява на игрището и заменя Раул Албентоса

85'
  • Последна промяна за кърджалии. Зоран Гаич напуска игра, на негово място влиза Ахмед Осман

82'
  • Александър Георгиев отправи удар с глава от добра позиция, но в ръцете на вратаря Бусато

76'
  • Втора промяна в Арда. Петър Христов влиза на терена и заменя Иван Коконов

75'
  • Играчите на домакините поискаха дузпа за игра с ръка на Раул Албентоса при центриране отдясно, но реферът отсъди ъглов удар. Футболистите на Арда останаха недоволни от това отсъждане и отново поискаха обяснение от съдията

73'
  • Още един жълт картон за играч на домакините. Той е за Александър Георгиев

73'
  • Жълт картон за влезлия само преди минути Пламен Крумов

73'
  • Втора промяна за ЦСКА. Тони Уот смяна Тиаго Родригес

72'
  • Първа смяна в състава на Арда. Пламен Крумов заменя Румян Ховсепян

70'
  • Илияс Хасани пък получи втори жълт и съответно червен картон заради спречкването с Али Соу

68'
  • Директен червен картон за голмайстора Али Соу от ЦСКА

67'
  • Главният съдия на срещата Ивайло Стоянов изгони човек от щаба на Стамен Белчев заради бурни претенции

65'
  • След бурните първи минути през втората част настъпи леко затишие на „Арена Арда“

65'
  • Удар на Румян Ховсепян, но отново покрай вратата на „червените“

53'
  • Иван Коконов прескочи топката след центриране отдясно по земя и тя попадна в непокрития Зоран Гаич, който отправи изстрел от границата на вратарското поле, но топката рикошира в лявата греда на вратаря Бусато

47'
  • На почивката старши треньорът на ЦСКА Милош Крушчич предприема промяна. Той пуска Вив Соломон-Отабор на мястото Евандро

46'
  • Начало на вторите 45 минути на „Арена Арда“

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 0:1

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част

45+1'
  • Поредно официално предупреждение в срещата. Тиаго Родригес също вижда жълтия цвят и ще пропусне следващия мач за ЦСКА, който отново ще е срещу Арда, но този път в efbet Лига

40'
  • Официално предупреждение и за Иван Коконов от Арда

37'
  • Кристиян Малинов направи двойно с Евандро отдясно в наказателното поле, след което стреля от 10-тина метра, но неточно

29'
  • Медицинският екип на ЦСКА се наложи да помогне на вратаря Густаво Бусато, който се хвана за кръста

23'
  • Румян Ховсепян стреля от границата на наказателното поле, но неточно

23'
  • Първи жълт картон и за играч на „червените“. Показан е на Пламен Гълъбов

21'
  • В 16-ата минута отново Александър Георгиев опита удар, но този път с глава, който обаче излезе в аут

16'
  • Още един жълт картон за играч на домакините. Официално предупреден е и Илиас Хасани

14'
  • Александър Георгиев вкара топката във вратата на гостите след центриране отдясно, но попадението бе правилно отменено заради засада

12'
  • Иван Коконов стреля опасно от 15-тина метра, но стражът на „армейците“ Густаво Бусато успя да изчисти в корнер

10'
  • Първи жълт картон в срещата. Той е за Спас Делев

6'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Още в първата атака Али Соу откри резултата. Той се възползва от грешка в защитата на домакините. След неточно подаване между играчи на Арда гамбиецът успя да отнеме топката, преодоля вратаря Иван Караджов и отбеляза