Треньорът на Панама: Това е жесток начин да загубиш мач Gulliver/GettyImages
Треньорът на Панама: Това е жесток начин да загубиш мач

Треньорът на Панама Томас Кристиансен заяви, че отборът му е заслужавал по-добър резултат след "жестоката" загуба с 0:1 от Гана в първия им мач от Група L на Световното първенство.

Панама изглеждаше по-добрият отбор през първото полувреме и имаше много възможности през целия мач, но не успя да намери мрежата, преди Кейлъб Йеренки да отбележи победния гол за Гана в 95-ата минута.

"Резултатът е болезнен, но това е така, защото трябваше да се представим по-добре. Бяхме отлични през първото полувреме - контролирахме играта срещу Гана", каза Кристиансен.

"Това е жесток начин да загубиш мач", добави той.

"Но не можем просто да се фокусираме върху тази грешка завинаги, а да гледаме към следващия мач", допълни наставникът.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google