Селекционерът на Кот д'Ивоар се закани на Германия Gulliver/GettyImages
Селекционерът на Кот д'Ивоар се закани на Германия

Селекционерът на Кот д'Ивоар Емерс Фае остана доволен от победата на старта на тима му на Световното първенство срещу Еквадор с 1:0 в самия край. Той показа завидно самочувствие.

"Не сме дошли да туризъм в Съединените щати и след това да се приберем у дома. Победихме Франция в последната контрола и стартирахме добре на Световното първенство срещу Еквадор, който е много здрав отбор. Следващия мач с Германия? Ще бъде трудно, те имат огромен опит, печелили са няколко пъти титлата. Имам футболисти, които играят в най-силните европейски клубове, както и много опасна атака. Ние обаче ще се опитаме да ги победим и да си осигурим класирането напред още след втория мач", каза Фае на пресконференцията след мача. / БТА

Google Добави ни в предпочитани източници в Google