Стадионът, където тренират шведските национали по време на световното първенство, изведнъж се срути. По абсолютно неясни причини падна една от трибуните на арената в град Фриско, който е в непосредствена близост до Далас. Там „тре конур“ се готвят за последния си мач от груповата фаза срещу Япония, пише "Труд".

Избрано от VGong

Раду Шуляк в "Прогнозите на звездите"

"Не мога да повярвам какво се е случило", каза 23-годишният национал Бесфорд Зенели. 

"Не е имало буря или земетресение. Чух, че е паднал на неправилната страна.", добави играчът

Швеция се наложи да тренира на този стадион, защото новият в Далас не беше завършен до началото на Мондиала.

"За щастие можем да използваме терена безпроблемно и затова не се наложи да напускаме", каза Греъм Потър, английският селекционер на Швеция.

Момчетата само казваха: "По дяволите, какво се е случило!"

Google Добави ни в предпочитани източници в Google