Жереми Доку, който е сред най-добрите играчи на Белгия, е получил рецидив на респираторна инфекция и ще пропусне предстоящия мач с Иран. 24-годишният футболист имаше проблеми с дишането през последните седмици. Той пристигна от Белгия с тежка настинка, но изглеждаше, че се подобрява и дори игра срещу Египет (1:1).
В събота вечер обаче се появиха съобщения, че състоянието на играча на Манчестър Сити се е влошило. А по-късно бе съобщено, че след консултация с медицинския персонал е решено Доку да пропусне втория мач и да започне лечение с антибиотици.



























