Арсенал се интересува от нападателя на Пари Сен Жермен Брадли Баркола, съобщи Sky Sport Germany. „Топчиите“ следят отблизо изявите на Баркола и вече събират цялата необходима информация относно 23-годишния френски национал. По-рано беше съобщено, че ПСЖ е предложил на играча нов договор, но той е отказал и преговорите в момента продължават.
ПСЖ e на втори пореден финал в ШЛ, след като отстрани Байерн Мюнхен
Арсенал ще има възможността да види Баркола в действие съвсем скоро - в събота, 30 май, когато клубът се изправя срещу Пари Сен Жермен на финала на Шампионската лига в Будапеща. Нападателят обаче едва ли ще е титуляр, тъй като в повечето мачове през сезона остава резерва за сметка на триото Дембеле-Кварацхелия-Дуе.
Парижкият клуб стигна до финала за втора поредна година, докато лондонският отбор ще играе за трофея за първи път от 20 години.