Босът на Атлетико Мадрид Енрике Сересо коментира предстоящото дерби с Реал Мадрид от четвъртфиналите на Шампионската лига. Босът изрази мнение, че „дюшекчиите“ са безапелационен фаворит в срещата, която е тази вечер на стадион „Висенте Калдерон“ от 21.45 часа. Може да я проследите в сайта Gong.bg и в ефира на Дарик радио.

„Усещанията са много приятни. Очакваме добър мач. Атлетико е безапелационен фаворит, въпреки че силите са изравнени“, започна Сересо.

Колкото до това дали споменът за миналогодишния финал в турнира на богатите, когато Реал триумфира, са живи, Сересо обясни: „Финалът в Лисабон е забравен. Не станахме шампиони за една минута, а сега искаме да се класираме за полуфиналите“.

Същевременно Сересо не пожела да се наеме с прогноза за резултат и каза само, че 0:0 по-добър резултат пред загуба на „Калдерон“.