Полузащитникът на Ювентус Аарън Рамзи в шеговит тон се извини на звездата Кристиано Роналдо за „откраднатия” гол срещу Локомотив Москва в мача от груповата фаза на ШЛ.

„Старата госпожа” се наложи с 2:1 като гост. В четвъртата минута след изпълнение на фаул от страна на португалския национал, вратарят Гилерме Маринато допусна грешка, изпускайки топката, а притичалият Аарън Рамзи я довкара, въпреки че и без добавката топката щеше да се окаже в мрежата.

„Поднасям извинението си на Кристиано Роналдо, но моето голово чувство ми подсказа, че в този момент трябва да действам. Успяхме да постигнем целта си, затова сме много щастливи, Вече трябва да се готвим за следващия мач”, сподели Аарън Рамзи през The National.

Аарън Рамзи

източник: БГНЕС

С успеха Ювентус се класира за 1/8-финалите на Шампионската лига.

Аарън Рамзи

Попадението, ако беше записано на сметката на Кристиано Роналдо, щеше да му донесе няколко рекорда. Това даде повод на феновете в социалните мрежи да се пошегуват, че това може да е „последният гол за Аарън Рамзи” или „последният ден на тази земя за Рамзи”.