Брага посреща Реал Мадрид в трети мач от груповата фаза на Шампионската лига. Срещата е с начален час 22:00 и може да я наблюдавате НА ЖИВО по Max Sport 4, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към събитието, като проследи всичко най-интересно минута по минута.

Брага е в страхотна форма, като има пет победи в последните си пет срещи. Тимът допусна трудно поражение от Наполи с 1:2 в Шампионската лига, като загуби точкиге в самия край на сблъсъка. Португалският тим ще се надява на добро представяне срещу именития си съперник, като ще разчита на сериозната подкрепа от трибуните.

Реал Мадрид започна чудесно участието си в ШЛ през настоящата кампания, записвайки трудни победи над Унион Берлин и Наполи. При евентуален успех днес, "белия балет" ще е много близо до поредното си класиране на осминафиналната фаза на турнира. Тимът ще бъде без Тибо Куртоа, Едер Милитао, Дани Себайос и Арда Гюлер, които лекуват различни травми.