Сръбският Цървена звезда премина през иглени уши, но успя да влезе в груповата фаза на Шампионска лига. Тимът от Белград завърши 1:1 у дома с Йънг Бойс, но с общ резултат 3:3 и повече голове на чужд терен продължи борбата.

Швейцарският тим създаде сериозна голова опасност в 34-ата минута на срещата, когато Аебишер стреля от свободен удар, но Борян беше на висота и спаси. Отново сериозна опасност пред сръбската врата в 57-ата минута позволи на Борян да демонстрира класа след удар на Асале.

Домакините нанесоха своя удар в 59-ата минута, когато Вуканович се разписа след пас на Родич. След попадението Йънг Бойс се хвърли в атака, за да търси попадения. В 82-ата минута автогол на Бен Набуан възстанови равенството, но това не устройваше швейцарците, които се хвърлиха да търсят втори гол. В добавеното време на двубоя домакините останаха с човек по-малко след червен картон на Томане.

В крайна сметка Звезда съумя да запази равенството и очаква жребия за груповата фаза.