Отборът на Унгария записа първа победа в тазгодишната кампания на Лигата на нациите. Тмът се наложи над Босна и Херцеговина като гост с 2:0 с две попадения на Доминик Собослай.

Унгария заема 3-о място в групата с 5 точки, колкото имат и нидерландците, които тази вечер отстъпиха на лидера в потока Германия с 10 пункта.

Босна и Херцеговина остава без успех от началото на кампанията, след като записа 3 загуби и 1 равенство.

В 38-ата минута  Наги пусна отличен пас към Доминик Собослай, който стреля в долния десен ъгъл на вратата за 1:0.

Малко преди почивката Един Джеко имаше добра възможност, но ударът му мина встрани.

В 49-ата минута Наил Омерович извърши нарушение, което даде повод на рефера да посочи бялата точка. Доминик Собослай се оказа точен за 2:0.