Юра Мовсисян реализира четири гола и помогна на Армения да постигне убедителна победа с 6:2 срещу домакина Гибралтар в среща от предпоследния кръг в група 4 на дивизия "D" в турнира на УЕФА Лига на нациите.

С успеха арменците останаха на второто място в групата с 9 точки, като имат минимални шансове да изместят от върха Македония, който спечели гостуването си на Лихтенщайн с 2:0.

Македонците стигнаха до победата с попадения на Енис Барди и Илия Несторовски през второто полувреме, след като съперникът остана с човек по-малко заради втори жълт и червен картон на Сандро Вийзер в 50-ата минута.

Армения гостува на Лихтенщайн в последния си мач и се нуждае от задължителна победа, но и от загуба на Македония като домакин на Гибралтар, за да завърши на първото място./БТА