Литва загуби у дома с 1:2 от Косово в мач от Лига C на Лигата на нациите. Така Косово за момента заема второто място в групата си с шест точки, докато Литва остава с нулев актив след три изиграни мача.

Централният защитник на ЦСКА - Лумбард Делова бе титуляр и остана на терена до края на мача. В 51-ата минута той получи  жълт картон.

В 20-ата минута падна първият гол. Той беше дело на Едон Жергова. В 34-ата пък домакините отвърнаха с попадение, което обаче беше отменено заради засада.

Така в 65-ата минута Ермал Красничи удвои аванса на косоварите, а в 84-ата минута Литва вкара. Паулюс Голубицкас беше точен, но неговият гол бе единствено утешителен. Силите на домакините не стигнаха за нещо повече и загубиха.