Отборите на Беларус и Северна Ирландия направиха малък подарък на националния тим на България, завършвайки 0:0 в нашата група от Лигата на нациите.

Няколко часа по-рано „трикольорите“ финишираха в 3-ия кръг от потока 0:0 срещу Люксембург. Срещата се игра в Пловдив.

След двете нулеви равенства подреждането в Група 3 на Лига С се запазва. Беларус и България имат еднакъв брой точки по 5. Северна Ирландия е трети в класирането с 4 точки. Люксембург е на последната позиция след първия си пункт, спечелен срещу селекцията на Илиан Илиев.

Срещата между Беларус и Северна Ирландия, провела се на ZTE Арена в Залаегерсег не предложи кой знае колко положения пред двете врати.

В края на първото полувреме Трей Хюм уцели гредата на тима от Беларус, а малко преди това и вратарят се прояви, за да запази равенството.

В четвъртия си мач от групата на 15 октомври възпитаниците на Илиан Илиев гостуват на Северна Ирландия.