Виляреал взе крехък аванс от един гол преди реванша срещу Залцбург. „Жълтата подводница“ спечели с 2:1 домакинството си срещу австрийците на стадион „Ел Мадригал“.

Виляреал поведе в 33-та минута, когато Уче стреля с глава и успя да изпрати топката във вратата на Гулаши.

Три минути по-късно домакините можеха да удвоят своята преднина. Черишев центрира в наказателното поле на Залцбург, след което Вието стреля с глава, но неточно в аут.

Сориано направи невероятен пропуск в 44-та минута, когато отблизо не успя да порази вратата на Асенхо.

Залцбург получи правото да изпълни дузпа в 48-та минута, когато Виктор Руис събори Джуричин в наказателното поле на Виляреал и съдията посочи бялата точка. Наказателният удар бе реализиран от Джонатан Сориано в 48-та минута.

Виляреал стигна до победно попадение в 54-та минута, когато Вието центрира в наказателното поле на Залцбург, където Черишев засече топката с глава и я изпрати във вратата на Гулаши.

До края на мача отборът на Виляреал доминираше, но не успя да вкара трети гол.