Съперникът на ЦСКА в турнира Лига Европа – ТНС победи с категоричното 5:2 тима на Престатън Таун в мач от първия кръг на първенството в Уелс.

Домакините от Дъ Ню Сейнтс не оставиха съмнение в разликата между двата отбора и безпроблемно постигнаха победата. Крис откри в 12-та минута, а Крейг удвои преднината в 12-та. Още в ответната атака Хънт върна една попадение, но в 27-та Шарп вкара за 3:1. При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивка.

Холмс подпечата успеха на своите в 58-та минута, а отново Хънт в 83-та вкара втори гол за гостите. Шарп от дузпа с второто си попадение в мача оформи крайното 5:2, с което ТНС излезе на първо място във временното класиране.

Първият мач между ЦСКА и ТНС е на 19 септември от 21.30 часа на стадион „Васил Левски”.