Базел продължи добре изпитаната си схема за решаване на мачове от срещите с ЦСКА - два гола Александър Фрай и победата с две попадения разлика.

В среща от Купата на Швейцария тимът на Торстен Финк се наложи като домакин над шампиона Цюрих с 4:2, а Фрай бе точен на два пъти, както бе и в двата двубоя с ЦСКА от Група Е на Лига Европа.

През първата част Валентин Щокер откри за Базел в 16-ата минута, а Душан Джурич изравни за гостите в 31-ата. След почивката Алекс Фрай направи 3:1 с попадения в 54-ата и 58-ата минути.

Марко Щрелер покачи на 4:1 в 76-ата минута, а в последните секунди Александър Алфонс отбеляза втория гол за Цюрих, който по-рано през сезона успя да бие Милан като гост в Шампионската лига.