Вторият кръг от груповата фаза на Лига Европа ни предостави нова порция интересни сблъсъци.

Лудогорец отстъпи на ЛАСК Линц с 3:4 в луд двубой на "Линцер Щадион", а ЦСКА записа престижно нулево равенство срещу Рома на стадион "Олимпико". 


Ето и всички мачове от тазвечершната програма:

Група А

Клуж - Йънг Бойс КР 1:1 
1:0 Марио Рондон 62'
1:1 Кристиан Фаснахт 69'


Рома - ЦСКА  КР 0:0 

Група B

Арсенал - Дъндолк    КР 3:0 
1:0 Едуард Нкетия 42'
2:0 Джоузеф Уилък 44'
3:0 Никола Пепе 46'

Мьолде - Рапид Виена    КР 1:0 
1:0 Охи Омойхуанфо 66'

Група C

Ница - Апоел Беер Шева  КР 1:0 
1:0 Амин Гуири 23'

Славия Прага - Байер Леверкузен   КР 1:0 
1:0 Питър Оладежи Олайинка 80'

Група D

Рейнджърс - Лех Познан    КР 1:0 
1:0 Алфредо Морелос 66'

Бенфика - Стандард Лиеж   КР 3:0 
1:0 Пици (д) 46'
2:0 Джанлука Валдшмит (д) 65'
3:0 Пици 76'

Група E

Гранада - ПАОК    КР 0:0 

Омония Никозия - ПСВ Айндховен  КР 1:2
1:0 Жорди Гомес 30'
1:1 Дониел Мален 40'
1:2 Дониел Мален 90+3'

Група F 

АЗ Алкмаар - Риека  КР 4:1 
1:0 Теун Коопмейнерс (д) 6'
2:0 Алберт Гудмундсон 20'
3:0 Йеспер Карлсон 51'
4:0 Албер Гудмунсон 60'
4:1 Сандро Куленович 72'

Реал Сосиедад - Наполи  0:1
0:1 Матео Политано 56' 

Група G

Зоря Луганск - Брага  КР 1:2
0:1 Паулиньо 4'
0:2 Николас Гайтан 11'
1:2 Дмитро Иванисения 90+6'

АЕК Атина - Лестър   КР 1:2
0:1 Джейми Варди (д) 17'
0:2 Хамза Чаудъри 39'
1:2 Муамер Танкович 49'

Група H

Лил - Селтик   КР 2:2
0:1 Мохамед Елиунуси 28'
0:2 Мохамед Елиунуси 33'
1:2 Зеки Челик 67'
2:2 Нанитамо Иконе 75'


Милан - Спарта Прага   КР 3:0
1:0 Брахим Диас 24'
2:0 Рафаел Леао 57'
3:0 Диого Далот 66'

Група I

Карабах - Виляреал  КР 1:3
1:0 Овусу Квабена 78'
1:1 Йереми Пино 80'
1:2 Пако Алкасер 85'
1:3 Пако Алкасер (д) 90+6'

Сиваспор - Макаби Тел Авив КР 1:2
1:0 Оларенваджу Кайоде 55'
1:1 Дан Леон Глазер (д) 68'
1:2 Дор Перец 75'

Група J

ЛАСК Линц - Лудогорец  КР 4:3
1:0 Хюсеин Балич 2'
2:0 Андреас Грубер 13'
2:1 Елвис Ману 15'
3:1 Марко Рагуш 35'
4:1 Хюсеин Балич 55' 
4:2 Елвис Ману 64'
4:3 Елвис Ману 73'

Антверп - Тотнъм  1:0
1:0 Лиор Рафаелов 29'

Група K

ЦСКА Москва - Динамо Загреб  КР 0:0

Фейенорд - Волфсбергер   КР 1:4
0:1 Михаел Линдъл (д) 3'
0:2 Михаел Линдъл (д) 13'
1:2 Стивън Бергюс 54'
1:3 Михаел Линдъл 60'
1:4 Деян Йовелич (д)

Група L

Цървена Звезда - Слован Либерец  КР 5:1
1:0 Ел Фарду Бен 7'
2:0 Ел Фарду Бен 22'
2:1 Ян Матушек 41'
3:1 Милан Гаич 50'
4:1 Александър Катай 67'
5:1 Диего Фалчинели 70'


Гент - Хофенхайм  КР 1:4
0:1 Ишак Белфодил (д) 35'
0:2 Флориан Грилич 52'
0:3 Мият Гачинович 73'
1:3 Тим Клайндийнст 90+3'
1:4 Мунас Дабур 90+4'


Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.