Милан продължи победния си ход из Балканския полуостров, след като надигра с 1:0 Шкендия Тетово в среща-реванш от плейофа за влизане в групите на Лига Европа. В третия квалификационен кръг италианците отстраниха румънския Университатя Крайова.

Домакините опитаха да затруднят именития си противник с удар на Радески в 8-ата минута, но несполучливо.

Пет минути по-късно Милан откри резултата след попадение на Кутроне. Той получи пас от дълбочина, бранител на домакините поиска засада, която не беше маркирана, и с елегантен финт и удар насочи топката в мрежата.

През втората част Алими в 50-ата минута опита да матира Сторари, но не съумя, а това беше и най-добрата възможност за Шкендия.

В крайна сметка след победата с 6:0 в първия мач, Милан взе и втория, като очаква жребия за груповата фаза, където един от вероятните му съперници е българският шампион Лудогорец, който отстрани Судува.