Защитникът на Рома Крис Смолинг не скри разочарованието от равенството 0:0 с ЦСКА в Лига Европа. Двубоят с българския тим бе първи за него от началото на сезона, след като "вълците" го купиха от Манчестър Юнайтед. Той лекуваше и контузия, затова завръщането му бе малка утеха след пропуснатата победа.
"Нямах търпение да се върна, да бъда на терена със съотборниците си. Всички обаче сме разочаровани, че не взехме трите точки. През първото полувреме нямахме нужната скорост. Трябваше да движим топката по-добре и по-бързо. През второто полувреме го направихме и веднага се видя разликата.

"Все още не съм в най-добрия си вид, но ще вляза много скоро в оптимална форма. Бих казал, че сега съм готов за 60 минути", коментира Смолинг след мача с ЦСКА.