ЦСКА Москва записа класическа победа с 3:0 над Депортиво Ла Коруня в първа среща от група Н в турнира за Купата на УЕФА. Московските „армейци” си осигуриха успеха до голяма степен още в първия четвърт час на двубоя, след като Алан Дзагоев реализира две бързи попадения – в 9-та и 12-та минута.

След това домакините се позатвориха и опитваха най-вече контраатаки, като не позволяваха на испанците да разгърнат своите нападения. Кристиан Идалго имаше най-добрите положения за гол във вратата на ЦСКА, но бе блокиран навреме от „червено-синята” защита. Дзагоев от своя страна имаше шанс да оформи своя хеттрик, но Арансубия не позволи повече топката да премине гол линията през първото полувреме.

ЦСКА започна силно и второто полувреме, като след няколко опита Вагнер Лав успя да реализира и трети гол за московчани в 61-та минута след съвместна акция с Красич и Игнашевич. Руският тим доигра срещата с удоволствие, като Валери Газаев дори извади голмайстора Дзагоев, за да му даде почивка.

В група Н са още отборите на Лех Познан, Нанси и Фейенорд.