Българският нападател Димитър Бербатов сериозно притесни треньорския щаб на ПАОК преди предстоящия мач срещу Краснодар от груповата фаза на Лига Европа, който е в четвъртък на стадион „Тумба“.

34-годишният футболист напусна стадиона на Ираклис накуцвайки.

Според информациите българинът е получил травма още през първото полувреме, но е стиснал зъби и остана на терена през второто полувреме.

Травмата на Бербатов е в областта на бедрото и ще трябва да се подложи на медицински изследвания в следващите часове, за да стане ясно какво е неговото състояние.

Много е вероятно обаче Бербатов да пропусне двубоя срещу руснаците.

Бербо: Такива неща се случват, показахме се като отбор

Бербатов се превърна едновременно в герой и грешник за своя ПАОК в дербито на Солун с Ираклис. Мачът завърши 3:3, нападателят ни вкара едно от попаденията, но при 3:2 за своя отбор, пропусна дузпа в последните секунди. И малко след това символичните домакини от Ираклис реализираха попадение за 3:3 и така извоюваха точката от това дерби.