Отборът на Жоазиньо – ФК Краснодар успя да обърне Амкар от 0:1 до 2:1 само за 3 минути и по този начин нанесе първо поражение на отбора от Перм през новия сезон на Премиерлигата. За Амкар титуляри бяха и тримата българи Георги Пеев, Петър Занев, Благой Георгиев и Захари Сираков, като всеки един от тях приключи двубоя от 3-ия кръг с жълт картон на сметката.

Гостите от Перм успяха да открият резултата точно след половин час игра, когато Януш Гол достави топката за Мартин Якубко, който с хубаво изпълнение опъна мрежата зад вратаря на краснодарци.

След почивката обаче ситуацията за Амкар бързо прие облика на истинска катастрофа. В 47-ата  минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа и Жоазиньо не сгреши, а в 50-ата Марсио Абреу оформи пълния обрат.

До края Амкар опита всичко, за да стигне поне до равенство, като Захари Сираков отстъпи мястото си на терена в последните 20 минути, но Краснодар устиска победата.

Така с 4 точки от 3 мача Амкар заема 11-ото място. Лидер е Спартак Москва със стопроцентов актив от 9 пункта.