Живко Миланов игра като титуляр за отбора на Васлуй при равенството 2:2 срещу Спарта Прага в приятелска среща по футбол.

Отборът на българския краен бранител поведе в резултата още в осмата минута чрез Антал, но чешкият вицешампион изравни в следващата атака с попадение на Халек. Васлуй придоби отново преднина в резултата само две минути по-късно с гол на Рейс, с което беше оформен крайното 2:1 за първата част.

Многото смени дадоха резултат след почивката, а играта се накъса. Това доведе и до изравнително попадение на Спарта, след като капитанът на отбора и бивш играч на Рединг - Марек Матейовски, вкара за 2:2.

Васлуй завърши на второ място в първенството на Румъния и ще играе квалификации в Шампионската лига. Новият сезон северно от река Дунав пък започва на 21 юли, когато тимът на Живко Миланов гостува на Рапид Букурещ.