Отборът на Васлуй победи с категоричното 4:1 Динамо Букурещ в мач от 32-я кръг на румънското първенство. Българският футболист Живко Миланов започна двубоя като титуляр и остана на терена до самия му край.

Въпреки успеха, два кръга преди края, Европа остава имагинерна за отборите. Васлуй заема 6-о място с 52 точки, докато Динамо Букурещ има с една повече на 5-а позиция. Отборите, заемащи 3-о и 4-о място са с по 58 пункта.

Интригата в мача се запази едва до 33-та минута, когато Васлуй поведе с 2:1. След това срещата мина под диктовката на домакините, за да се стигне до категоричния успех с 4:1.

Живко Миланов отново бе на ниво, като още в 11-та минута успя да създаде едно от опасните положения в срещата, но след неговото центриране и последвалия удар не се стигна до попадение.