Стяуа Букурещ излекува раните след отпадането от Челси в Лига Европа с успех 1:0 над Живко Миланов и неговия Васлуй в 23-ия кръг на румънското първенство. Българинът бе титуляр за тима си, но остана на терена до 83-ата минута, когато получи втори жълт картон и бе отстранен от игра.

Мачът бе доста нервен от самото си начало, като бившият играч на Левски първи бе предупреден официално от съдията в 7-ата минута. Страстите се нажежиха допълнително в самия край на полувремето, когато Александру Чипчю откри резултата.

След почивката още двама играчи на Васлуй бяха декорирани в жъто, а между тях Миланов бе пратен преждевременно под душовете.

Васлуй е на 6-о място във временното класиране с 37 точки, докато Стяуа е лидер с 59, на 12 пред втория Астра.