Отборът на Васлуй, в който се състезават Живко Миланов и Станислав Генчев, победи Университатя Крайова на Вальо Илиев и Емил Гъргоров с минималното 1:0. Гостите се наложиха с минимален резултат, който обаче бе достатъчен да си тръгнат с трите точки в мача от 12-я кръг на румънското първенство.

Българско дерби на север от Дунав успя да се получи, като единственият отсъстващ бе Вальо Илиев, който е контузен и ще бъде извън терените до Нова година. Останалите трима българи започнаха двубоя като титуляри.

Единственият гол в мача падна в 42-та минута. Трите точки за Васлуй донесе Бело, който бе изведен чудесно от свой съотборник, а след това с точен удар прехвърли вратаря и защитник на Университатя.

По този начин тимът на Живко Миланов и Станислав Генчев заема четвърто място във временното класиране с 21 точки, колкото има и третият Рапид. Университатя Крайова е на 8-а позиция с 16 точки.