Живко Миланов записа официалния си дебют за своя Васлуй в първия двубой от пролетния дял на румънското първенство срещу Газ Метан. Двата отбора завършиха 0:0 в мача от 18-ия кръг.

Миланов започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. В 28-ата минута проби по фланга и центрира, но топката се фалцира и се отби в горната греда над слисания вратар на домакините Бухта. Още в 9-ата минута Миланов също опита атака, но тогава пък централният защитник на домакините от Медияс – Лазар, изчисти топката с глава.

Другият българин в състава на Васлуй Станислав Генчев също започна сред стартовите единайсет и записа пълен мач.

След равенството, Васлуй е на 6-та позиция с актив от 31 точки. Газ Метан пък е на 10-та позиция с 22 точки.