Футболистът на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов бе високо оценен от медиите в Англия за представянето си при победата с 1:0 над Уулвърхемптън. Българинът остана на терена 90 минути. До средата на второто полувреме бе единствен нападател в състава на „червените дяволи”.

„Димитър Бербатов не успя да вкара гол, но се представи на отлично ниво. Българинът показа, че е способен да играе сам в атака. През цялото време тормозеше защитата на „вълците”. Радост за окото бяха някои от неговите пасове и отигравания с петичка”, пише официалният сайт на шампионите.

„Sky Sports” също дава висока оценка за Бербатов. Капитанът на българския национален отбор получава от изданието 7 (по десетобалната система). По високо са оценени единствено голмайсторът Пол Скоулс и левият бек Патрис Евра.

В оценките, дадени от феновете в „Sky Sports” пък, Бербатов получава най-високата, заедно със Скоулс – 7,7.