Отборът на Том Томск записа равенство 2:2 като домакин на Анжи в мач от 8-я кръг на руското първенство. Българският футболист Живко Миланов започна като титуляр и записа цял мач за Том, докато Пламен Николов бе извън групата.

Домакините поведоха с 2:0 в резултата, но допуснаха изравняване през второто полувреме.

В 30-та минута Том поведе с точен удар на Ян Холенда за 1:0. Малко след почивката Ян Холенда изработи дузпа, а Игор Портнягин увеличи преднината за 2:0.

В 53-та минута съдията отсъди 11-метров наказателен удар в полза на Анжи, реализиран точно от Павел Соломатин. В 64-та минута Никита Бурмистров реализира за крайното 2:2.

В крайното класиране Том Томск заема последната позиция във временното класиране на шампионата само с една точка, докато Анжи Махачкала е на 14-а позиция с 4 пункта.