Том Томск с Живко Миланов и Пламен Николов в състава си претърпя тежка загуба с 0:3 при гостуването на Ростов в мач от 3-я кръг на руското първенство. По този начин Том записа трета поредна загуба от началото на сезона и остава на дъното в класирането.

Николов и Миланов играха 90 минути за отбора на Том, а бившият футболист на Левски получи и жълт картон.

За Ростов с хеттрик се отличи Артьом Дзюба. Той отбеляза първите си две попадения в 4-та и 66-та минута.

В 83-та минута Живко Миланов фаулира Дзюба в наказателното поле на Том и съдията посочи бялата точка, а също така и декорира в жълто българския футболист. Дзюба оформи своя хеттрик в 84-та минута, когато реализира наказателния удар.

Домакините можеха да вкарат и четвърти гол, след като в 90-та минута отново получиха правото да изпълнят наказателен удар, но той бе пропуснат от Тимофей Калачев.

Том Томск остава на последно място в класирането без спечелена точка в първите три кръга с голова разлика от 1:7.