Молдовският Шериф Тираспол ще бъде съперник в третия квалификационен кръг на Шампионската лига на победителя от двойката Лудогорец Разград - Динамо Загреб.

Тимът, в който играе българският национален вратар Владислав Стоянов, се наложи с 1:0 у дома в реванша срещу арменския Улисес и се класира за следващия етап с общ резултат 2:0.

Единственото попадение в двубоя в Молдова вкара словенският защитник Мирал Самарджич от дузпа в 66-ата минута.

Владо Стоянов игра цял мач за Шериф и в четвърти пореден двубой не допусна попадение във вратата си.

На 31 юли тимът от Тираспол ще посрещне победителя от сблъсъка Динамо Загреб – Лудогорец Разград, а на 7 август молдовците ще гостуват в реванша на третия предварителен кръг в ШЛ в България или в Хърватия.