Защитникът Иван Иванов игра цял мач за Алания Владикавказ при загубата с 1:2 като гост на ЦСКА Москва в мач от 19-ия кръг на Висшата лига на Русия.

Другият българин в състава на Алания - халфът Иван Стоянов, пък влезе в игра на почивката на мястото на Дио Уилямс, но след само 26 минути на терена бе заменен от Марат Бикмаев в 72-ата. Иванов пък получи жълт картон в средата на първата част.

ЦСКА поведе с 2:0 на стадион Химки с голове на Сейду Думбия в петата минута и бившия футболист на Манчестър Юнайтед Зоран Тошич в 69-ата.

Георге Флореску вкара почетното попадение за домакините в 92-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение на Сергей Игнашевич срещу Георги Галубов.

ЦСКА Москва е на трето място в класирането на руското първенство, на шест точки зад лидера Зенит Санкт Петербург. Алания Владикавказ е 13-и от 16 тима..