Бившият халф на Левски Мартин Райнов игра цял мач и получи жълт картон при драматичната победа с 3:2 над Университатя Крайова в 16-ия кръг на румънското първенство. За гостите като резерва пък се появи друг българин - Антони Иванов.

Университатя излезе напред в 6-ата минута с гол на Анте Рогулич, но малко по-късно останаха с човек по-малко след червен картон на Крецу. До почивката Фатай изравни за домакините, като подаването беше на бившия футболист на ЦСКА Диого Виана.

През второто полувреме националът на Кюрасао Джафар Ариас и Ахмед Саид дадоха солиден аванс на Арджеш, а румънският халф Дан Нистор само оформи крайния резултат в 81-ата минута.

Успехът затвърди Арджеш на 9-ото място в класирането с 24 точки. Университатя пък е на трета позиция с 28. Води шампионът Клуж, следван от ФКСБ.

Сепси на Радослав Димитров и Цветелин Чунчуков е на 11-о място.

На дъното е Академика Клинчени, където са Георги Пашов и Асен Чандъров.