Българският халф Мартин Райнов отбеляза първия си гол за своя Арджеш в Румъния. Бившият играч на Левски се разписа при загубата с 1:2 от ФКСБ в мач от 14-ия кръг на местната лига. Това бе първо поражение за отбора откакто дефанзивният полузащитник е в тима. Преди това той бе в серия от 6 победи и 2 равенства във всички турнири.

Родният халф откри резултата в 62-ата минута, след като бе изпуснат при едно центриране от корнер и отблизо довкара топката във вратата за 0:1.

ФКСБ обаче направи светкавичен обрат в рамките на три минути. Първо Октавиан Попеску възстанови ремито в 68-ата минута, а след това Валентин Георге в 71-ата донесе успеха на гранда от Букурещ.

След този двубой ФКСБ излезе на 3-ото място с 27 точки, докато Арджеш се намира на 9-ата позиция с 21 пункта. Водач е ЧФР Клуж с 36 точки.